Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a barátom megbámul más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátom megbámul más nőket az azért van, mert én nem tetszem neki eléggé és azok jobbak nálam? Hogy van ez a férfiaknál?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Te miert nem bamulsz...?
2015. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert bejön neki szexuális értelemben. Férfi, észre fog venni vonzó nőket. Gyári programozás, semmi köze hozzád.
2015. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt ugyanígy megkérdezted pár napja, még arra sem vetted a fáradságot hogy átírd kicsit!!!
2015. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden férfi megbámulja a többi nőt és nem azért, mert nem szereti a párját... Viszont diszkréten teszi egy nem bunkó egyén, tehát úgy, hogy a párja ne vegye észre, aki nyáladzva bámul más csajokat a csaja láttán, az örüljön, hogy még nem rúgták ki.
2015. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Nőként írom ezt neked:

A pasid nem azért néz meg más csajokat, mert nem tetszenél neki, vagy mert nem szeretne.

Te is megnézed az utcán a srácokat, nem?

Ugyanez a felállás.

Egyébként is hűséget fogadunk és nem vakságot!


Jobb, ha valamit kezdesz az önbizalomhiányoddal, mert ez a kérdésed is erre utal, meg az, hogy nem bízol eléggé a pasidban, hogy téged akar a legjobban!

A pasid szeret téged!

De azt sose felejtsd, hogy mindenkénél van szebb és jobb! De a pasid Téged szeret úgy, ahogy vagy!

2015. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon nézek más férfiakat, ezért is nem tudom beleélni magam a helyébe és így nézni a dolgot. Nem érdekelnek a pasik. Gondolom ez abból a szempontból is más hogy a nők a dekoratívabbak és feltünőbbek.
2015. márc. 1. 16:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért pontoztátok le a #2-est?
2015. márc. 1. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Engem mindig le szokás elvből is :D Van pár lepontozó bohócom, keresztes hadjáratot vív ellenem. (ez hosszú mese :) ) Ne foglalkozz vele, a kis lelkének jót tesz, mása meg úgy sem lesz sosem mint ez az öröm, hogy pontozhat :D Nem lényeg.


A lényeg: a férfi és a nő másképp van bekötve. Ezt sosem szabad kihagyni a számításból.

2015. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A vezető személyiségek szúrják az emberek szemét!


De most komolyan! Amikor ilyen történik nekem annyira fáj!!!! Előbb is szambázott egy szőke cicababa az utcán, mi a kocsiban ültünk, és láttam hogy a visszapillantóban bámulja. Ilyenkor egyszerűen veszélyben érzem a kapcsolatunkat. Azt érzem hogy oda akar menni, arról ábrándozik, azt kívánja, én meg nem vagyok sehol.

2015. márc. 1. 16:57
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

nézd a férfi erősen vizuális és szexuális lény. Soha nem fog megváltozni. Egészséges férfi észreveszi a szép nőket. Bár tiszteletből törekszik arra, hogy lehetőleg ne feltünően tegye.

A kapcsolatod ettől még önmagában nincsen veszélyben. Erre mondjuk közhelyesen, hogy hűséget fogadott nem vakságot. :)

2015. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!