Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget kérlek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérlek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomba belezúgtam immár másodjára (múltkor hülye voltam és elmondtam neki és végül """lemondtam""" róla) de most nem tudom mit tegyek elmondjam neki tök jó barátok vagyunk tényleg csak nemtom mit tegyek segítsetek légyszi előre is köszi (13/f)

2015. márc. 9. 17:50
 1/6 anonim válasza:
Fontold meg a döntést. Ha elmondod vállalod a vége kockázatot ha meg nem akkor lehet hogy amig titkolod a dolgot addig lesz valami köztetek
2015. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak hogy tisztázzuk a legjobb barátod fiú vagy lány? Mert csak ugy took válaszolni:)
2015. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én tizenhárom éves lány vagyok. Amikor nekem szerelmet vall egy fiú akkor én finoman vissza szoktam utasítani, mert ilyen fiatalon még nincs jövője egy kapcsolatnak. Szerintem ne mondd el neki mert azzal csak elrontanád ami eddig kialakult. Pár év múlva lesz majd aktuális a téma, de akkor is legyél nagyon óvatos, mert akkor már nem fog finomkodni sem új esélyt adni. Egyelőre maradjatok csak barátok. Sok szerencsét!
2015. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mond azt neki:

"Volt egy tök furi álmom, azt álmodtam hogy megcsókoltalak."

Figyelsz hogy reagál.

Ha bejössz neki rá fog kérdezni hogy milyen volt.

Megmondod neki hogy nagyon jó.

Aztán finoman célozgatsz rá, hogy igazából is szívesen kipróbálnád vele.

Ha idáig eljutsz már nyert ügyed van.

Én is így jöttem össze a barátommal, az csak később derült ki hogy nem is volt semmi álom, csak meg akart csókolni, de kíváncsi volt előbb a reakciómra. Tuti csajozós tipp. Már tanácsoltam egypár embernek azt hogy csinálja ezt és bejött nekik.

Hajrá! :)

2015. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. természetesen lány mindenkinek köszi a tippeket
2015. márc. 9. 18:33
 6/6 anonim válasza:

Őszinte leszek. Szerintem várj, és ne mondd el neki!


Még nagyon fiatalok vagytok! De legyen egyre erősebb a barátságotok!


És később, miért ne lehetene belőle több, ha ő is akarja? A harmonikus párkapcsolat a barátságra épül. Ha a barátság előbb megvan, mint a párkapcsolat, az ritka szerencse:-)


Kitartás!:-)

2015. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!