Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes döntés? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés? Azt mondja idő kell de mennyi? Mi tegyek kérlek valami kis segítséget adjatok.

Figyelt kérdés
Van egy nagy problémám . És hozzá egy nagy kérdésem. Egy lánnyal ismerkedem kb 9 hónapja nagyon jó a viszony megbeszélünk mindent és elmondunk egymásnak mindent de egy csók sem volt soha nem engedi azt mondja idő kell neki. Ha elmegyek bárhová akkor nagyon féltékeny és felkapja a vizet. A szüleivel nagyon jó a viszonyom . Mit tegyek? Egyszer megkérdeztem tőle hogy barátként szeret vagy több annál azt mondta a kettő között vagyok.
2012. júl. 30. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

9 hónapja? Ne haragudj, én az elvek asszonya vagyok, de ez már nekem is sok...


24/n

2012. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy vár, hátha talál nálad jobbat.
2012. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Te a lelki társa vagy se több se kevesebb!

Isteneeeeeeeem 9 hónapja?????

Amúgy nálad minden okés?


féltékeny..persze mer fél h ha nem leszel vajon ki hallgatja majd meg őt...


Idő kell neki...és még csók sem volt! Istenem. Kihasznál téged egy bizonyos szinten. Térj észhez gyerek!

2012. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de komolyan mondom már kikészít idegileg .Az apukájával meg az anyukájával nagyon jó a viszonyom.A hölggyel is .Lehet lelkitárs vagyok neki de akkor miért nem mondja?
2012. júl. 30. 21:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg még egy fontos kérdés.Én hagynám ezt az egészet abba de hogyan mondjam meg neki?Mert akkor meg ha elmondom neki a szülei fognak rám haragudni.Borzasztó egy szituáció
2012. júl. 30. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha borzasztó a szituáció, akkor már lényegében tudod, mit kell tenned. Ne törődj a szülőkkel, törődj magaddal. Én nem adom könnyen magam, de 9 hónap alatt kiderül, hogy mit akar valaki. Ha ezt nem mondja meg neked, akkor kihasznál. Lépj tovább.
2012. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

és akkor mivan ha a szülőknek nem tetszik.


te nem havernak akarod a csajt. persze lehet h a szülőkkel is jóban vagy..de akkor sem vagy jó max egy barát akit ki lehet használni minden téren.


9 hónap után ami nálad egy terhesség volt mert leterhelt...lazán megmondhatod neki, hogy te többet szeretnél és ez így neked nem megy! vagy mindent vagy semmit!


nem a családja kell neked hanem ő, ha nemet mond akkor annyi és rájössz h a kibacott életbe mennyi időt elpocsékoltál egy nőre...de lehet h csoda történik mint a mesékben és hállelúja lesz...

2012. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Holnap találkozok vele és már szeretnék pontot tenni rá.Persze a végére:)Mit mondjak neki hogy ne legyen se sértő se bántó?
2012. júl. 30. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Frigid a csaj, azt hiszi, hogy élete végégig ellavírozhat úgy, hogy hozzá se nyúlsz, nem hogy szex, de csók sem. Te meg egy papucs vagy, ha ezt hagyod. Ha meg lelépsz, akkor telesírja a párnát, hogy csak szexre kellett neked, és még te leszel a szemét.
2012. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki még gondol valamit véleménye van róla szóljon hozzá fontos.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. júl. 31. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!