Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érdekelne egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekelne egy 15 éves fiút, egy 13 éves lány, ha a korosztályában találhatna idősebbet és egy idős lányt is?

Figyelt kérdés

Higgyek neki mikor azt mondja szeret? Én 13 vagyok, ő 15. Most komolyan, mennyi az esélye annak, hogy komolyan is gondolja, és nem akar átb*szni?

Ismerem a srácot már egy jó ideje, és jól kijövünk. Ő az egyik legjobb haverom, és múltkor bevallotta hogy szeret. Nem közömbös nekem se.. sőt... de hát akkor is...! Ő mégis csak idősebb...



2015. márc. 10. 16:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor neked még nem kell barát mert nyilvánvalóan többet akar majd annál, hogy foghatja a kezed.


Ez persze nem jelenti azt, hogy egyből, azonnal mindent mert a fiúk talán még jobban be vannak szarva előtte, de csókot és simogatás/tapizást biztos szeretné miután összejöttetek.

2015. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem a csókra meg ezekre gondoltam. :P :D
2015. márc. 10. 16:51
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha a korodhoz képest fejlettebb vagy - ezt meg tudod ítélni az osztálytársaidhoz magadat viszonyítva - , akkor könnyen lehet, hogy a barátod csak a testi kapcsolatért kedves hozzád, és szakítani fog, mihelyst megkapta amire gondolt. Egyébként a 13 éves lány és a 15 éves fiú nagyjából azonos testi és érzelmi szinten van, ez ne okozzon gátlásokat. 14 év után már szexelhetsz vele, ha még tart. Addig ő akár egymaga, akár a segítségeddel el tudja intézni a hormontúlműködés okozta gondjait. Ha szereted, akkor nincs tabu a testi működéssel sem, de ennek egymásközt van helye.
2015. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad, csak provokálnak. Ennyi információból ennyire telik. Mondj még valamit...
2015. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. mondjuk a csajok szerint nem néz ki jól, de szerintem... wow :3 :D bár szerintem ez nem igazán tartozik ide :D

Folyton piszkál :D mármint csak kedvesen természetesen :D :P

Sokat beszélgetünk, és ökörködünk együtt. A baráti körünk közös. Mindig nagyon kedves, és meghallgat.Nincs az az érzésem hogy várja mikor fejezem már be.

Mindig őszinte.

És megbízható. Egyszer felesz vagy merszeztünk, úgy hogy egy rakás haverja meg én (egyedüli csaj voltam :D) és amikor az egyik azt mondta neki hogy valljon szerelmet a széknek, azt mondta hogy nem, mert olyat kell amiben személy is van. Így aztán meg kelett csókolnia :D :3 (nem is egyszer :D :D) nem tudom ezek lényegesek e :D

2015. márc. 10. 17:16
 16/17 A kérdező kommentje:
ez hosszabb lett mint gondoltam volna :D :D
2015. márc. 10. 17:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Higgy neki :) De te vagy a nő, te irányítasz, neked kell megszabni a határokat. Ha neki nem tetszik - mehet.
2015. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!