Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az elso kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Nem az óvodás, alsó tagozatos kis "semmikre" gondolok :)


Es hogy jottetek ossze?

Ki kezdeményezett?



2015. márc. 10. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, de még nem volt kapcsolatom. Mindig én kezdeményezek, de túl ocsmány vagyok ahhoz, hogy valaha is kelljek majd egy lánynak (nyilván az ocsmányságom miatt maguktól még a közelembe sem jönnek a nők.)
2015. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1: Ezt nem tudom elhinni... 15 voltam és ő kezdeményezte a kapcsolatot, előtte beszélgettem vele.
2015. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem tudod elhinni, mert lány vagy.
2015. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1: Pedig nem nehéz összehozni ezt, ha minden lány undorodik a külsőmtől, meg attól, hogy egy nyamvadt kis törpe vagyok. Így hiába kezdeményeztem már rengetegszer, minden lány visszautasított, mert nekik csak magas és jóképű pasi kell -.-
2015. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még. Ronda vagyok és nem állok a helyzet magaslatán a kommunikáció terén. Barátaim sincsenek. 24/F
2015. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5: Ne aggódj, ha ronda vagy, akkor semmit sem számít az, hogy mennyire vagy kommunikatív, vagy vannak-e barátaid. Ha ronda vagy, az alapból kizárja, hogy valaha is párkapcsolatban élhess.
2015. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
nem értem miért kell így leoltani másokat! nem azoknak a táborát erősítem,de már nekem sértő!
2015. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
és az önsajnáltatásra mi a mentséged ebből kiderül a férfiassága a 24 évesnek is .
2015. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3: Egyáltalán nem vagyok lány, sőt dagadt is vagyok, jóképűnek se mondanám magam. Az elmúlt hónapban 2 lehetőségem is volt "felszedni" hölgyeket.(Pedig csak elmentem szórakozni, azt is kocsmában tettem.) Akik meg azt mondják magukról, hogy randák, szívesen megnézném őket.(A szépség szubjektív, nekem se jön be minden hölgyemény, ahogy én se jövök be mindnek. Sokszor utasítottak el, csak tisztába vagyok vele, hogy nem teljesülhet minden akaratom szerint.)
2015. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9: Akkor biztos legalább magas vagy. Én törpe vagyok, azt meg, hogy ronda és ocsmány vagyok mind lányok mondták nekem, akiknél próbálkoztam. Eddig minden lánynak felfordult tőlem a gyomra, mert annyira ocsmány vagyok. Nincs olyan lány, akinek legalább egy picit bejönnék.
2015. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!