Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Hát úgy van ez az egész, hogy van egy fiú akinek tetszem, és nekem is tetszik.Szóval járunk,és nem tudom, hogyan mondjam el az anyukámnak. Van egy nővérem is de vele nem hiszem, hogy tudnék ilyesmiről beszélni.. Valentin-napra kaptam tőle egy cuki szívecskét,anyukám kérdezte honnan van,mondtam hogy az Ármitól, és kérdezte nekem is tetszik-e,mondtam, hogy igen, erre csak annyit mondott, beszélgetni lehet vele. Már említettem neki,hogy pár osztálytársamnak van barátja/barátnője, eléggé meglepődött rajta és kérdezte,hogy és mit csinálnak, fogják egymás kezét vagy kísérgetik egymást? 12 éves vagyok,nem azért van barátom mert én arra "hajtok", hanem mert nekem nagyon tetszik,sőt szeretem, de ezzel a szóval nem dobálóznék. És mielőtt valaki azzal jönne 12 évesen nem lehet igaz szerelem,ennyiből pl 16 éves korban sem lehet ha nem házasodnak meg..Értelmes válaszokat várok,remélem segítetek!

12/L



2015. márc. 10. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mi a tokomert erzem en magam cikinek es oregnek mikor 12 evesek irnak ki ilyet? 16F

Es nem volt meg csajom azert erzem annak..

2015. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Nos,az anyukád ezt megérti:) ő is volt 12 éves,ő is átesett ezen,szóval a neki feltett kérdések alapján már tudja,hogy mi a helyzet:)
2015. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szerintem az sem ciki.:)de ha valaki úgy érzi,hogy nagyon tetszik neki valaki és az viszonozva van,miért is ne? Nyilván nem fogunk semmi hülyeséget csinálni,eddig csak egyszer öleltem meg,és egy puszit kaptam.
2015. márc. 10. 14:50
 4/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen #2! :)
2015. márc. 10. 14:51
 5/23 anonim válasza:
Elso valaszola:D nyugivan még ráérsz,én 15 vok es nincs csajom:D
2015. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ugyis egy par het mulva "megcsaljatok" egymast:Dd hugom osztalyaban is ez megy:D

Nem is ertem miert akarod el mondani.. egyaltalan sulin kivul talalkoztok? Vagy mi?

2015. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon, mert nem abban a városban lakik amelyikben én, de szünetekben mindig beszélgetünk, meg jövőre átjön abba az osztályba amelyikbe én is járok.
2015. márc. 10. 14:55
 8/23 anonim válasza:
3 éve nákunk es ez volt de ne szomoritsuk el a csajt:D
2015. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
:D na mind1 majd irj ha van vmi:D
2015. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A tanacsom az hogy csak akkor mond el ha talalkoztok sulin kivul is.. es ha tobb van koztetek mint oleles,puszi:D
2015. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!