Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nekem 20 évvel idôsebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem 20 évvel idôsebb párom van, akkor én automatikusan apakomplexusban szenvedek?

Figyelt kérdés
Nem inkább 'érett férfi komplexusban'?:D Mégis, hogy képzelik az emberek az ilyet? Hogy a nyakába ugrok puszikázva és fülug ér a szám mert elvisz lovacskázni? :D Nehéz elképzelni, hogy pont olyan normális kapcsolat, mint bármely más?

2015. márc. 11. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Több ilyen csaj kellene
2015. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem kellene egy 20 éves lány (20 év különbség), sőt 30 alatti sem.

De ettől lehet normális kapcsolatotok.

2015. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
erett ferfi komplexus... jo hogy nem mar erett fetis. latom nem vagy tistaban az apa/ anyakomplexus fogalmaval
2015. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen
2015. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3: Pont azért tettem ki a kérdést, hogy megtudjam mirôl is szól, mert itt olyan sokan olyan szörnyen okosak és pszichológusokat megszégyenítve osztják az észt hogy az csak na:) Szóval elárulod a fogalmát, ha már te úgyis a birtokában vagy?:) Csupa fül vagyok. Vagyis szem:D
2015. márc. 11. 13:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, jól gondolom-e, de szerintem olyasmi az apakomplexus, hogy valaki nagyon felnéz az apjára, túlságosan ragaszkodik hozzá, és minden pasiban utána őt keresi, és ez gyakoribb az elvált családokban.
2015. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

párom és köztem 17 év van ... nem tudtuk egymás korát mikor megismerkedtünk, de mindegyikünk fiatalos, így aztán nincs is jelentősége (ja és még annyit, hoyg akkor azonos korú párja volt)

14 éves volt amikor édesapja meghalt ... ennyit az előzményekről


nem ilyen külsőségek, hogy a nyakába ugrok és puszi stb számítanak, hanem a biztonság ... és nem, nem pénzügyi biztonság, hanem az idősebből sugárzó valami, ami azt sugallja, hogy számíthatok rá, lehetek én a gyenge ... ő már eligazodott az életben és jó vele tovább menni ... ilyen érzések, és nem az, hogy én játszhatom mellette a gyereket (mindezt a nő szempontjából írtam)


amit írsz: 'érett férfi komplexusban' az tulajdonképpen ugyanaz

2015. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 r.sentinel ***** válasza:
Nyugi semmi abnormalis nincs ebben, az emberek 50 evvel ezelott mar 18-19 evesen hazasodtak, ha 25 evesre nem volt gyerek akkor mar gyanus volt, sot ha meg parja sem akkor megnagyobb kritika erte. Most ha 15-20 talan 30 ev korkulombseg van akkor mar jon a kritika es oket sosem erdekli az hogy a parnak jol mennek-e a dolgok hanem vagy a no konnyelmu es a pasi penzere hajt vagy a pasinak jol jon a fiatal no majd dobja ugyis. Termeszetesen voltak s lesznek erre peldak de szomoru hogy minden egy kalapala van veve. A lenyeg hogy ti jol erezzetek magatokat az irigyek meg sajat foztukben fojjenek. :)
2015. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7: Én is valahogy így érzek a párom iránt ahogy leírtad. Amúgy nekem az apámmal rossz a kapcsolatom és aki az ô tulajdonságaival rendelkezik azt nem tudom elviselni, ergo az ellentéte vonz. Ennyi kihatást tudnék mondani a rossz kapcsolatomból apámmal, de a kort semmiképp. Ez vèletlenül alakult így.
2015. márc. 11. 13:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel apámat nem ismertem,így egy picit nekem pótolja azt is ,néha észreveszem magamon ezt az érzést.De nem így tekintek rá,hiszen vonzódom hozzá.
2015. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!