Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apakomplexus egy 21. századi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus egy 21. századi "divat" vagy súlyos társadalmi válság van kibontakozóban? Manapság miért szaporodtak el így az apakomplexusban szenvedő lányok, akik így akár 20-30 évvel idősebb párral állnak kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, lehetne a szokásos kliséket felhozni, hogy érett pasi, meg egzisztencia, meg anyagi függetlenség, de valahol igazságtalannak tartom, érthetetlennek ezt. Mivel én nagyon sok huszonéves férfit ismerek, akik ugyanúgy érettek, céltudatosak, nagy részük már dolgozik némileg anyagi stabilitással rendelkezik és komoly kapcsolatra törekednek.


Ezek a komoly huszas férfiak nem tudnak a korosztályuk béli nőkkel összejönni, mert azok gyakorta 40-es pasikkal élnek, így marad nekik a tizenéves korosztály vége, de azok java része is minimum harmincas pasikat akarja. Végső soron maradnak a 30-as milfek nekik, de ők meg még gyereknek tartják a huszas férfiakat. Így sehogy sem lesz jó számukra. Jogosan vannak kiakadva? (nem a rinyálósakra értem)


2013. nov. 24. 21:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
várnak kicsit azok az igazán férfias huszonéves férfiak, ők is lesznek harmincasok és nekik is lesz tutujgatnivaló lyukacska.
2013. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező: Hol van az megírva, hogy valakinek a korosztályában kéne párt találnia? Annyira elegem van az ilyenekből. Én mint 22 éves férfi, nem tudnám elképzelni korombélivel. Jöhet fiatalabb, jöhet idősebb, meg igazából a korombélit sem zárnám ki, de pont azzal tudnám a legkevésbé elképzelni az életem. Nem tudom megmagyarázni miért, mert nincs is rá magyarázat. Egyszerűen nem vonzanak annyira.


Lehet, hogy simán sok nő is így van vele egyszerűen. Míg vannak mások, akik nem.


De ez valami ostoba, hollywoodi idealizált baromság, hogy mindenkinek a korosztályában kéne párt keresni/találni. Régen senkit nem érdekelt az ilyesmi, teljesen normális volt.

2013. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

És fordítva?

Egyre több, valamirevaló férfit látok 8-18 évvel idősebb, gyermekes nőkkel összejönni. Én is panaszkodhatok, hogy elhappolják előlem (26) a "zsákmányt". És mellékesen hozzáteszem, hogy engem meg a 18-20-es korosztály valósággal imád, mindenhol kisfiúkba botlok.

Szóval oda-vissza játszik.

2013. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Amúgy mi van, ha huszonévesen valaki nem talál barátnőt? Belehal, vagy mi? Amíg nincs barátnő addig is pl. gyűjthet pénzt, csinálhat hasznos dolgokat.
2013. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%
Kár ezen agyalni egyszerűen tényleg az van hogy gyerekek a tízen húszon éves pasik az egy dolog hogy dolgoznak de attól még azok, és 1 komolyabb gondolkodású lány inkább idősebb pasit fog választani ,én már sok ilyen fiatal lánnyal beszélgettem és tökre megértem őket ,ezek a "gyerek" pasik még arra mennek hogy minden csajt megdugjanak ,és az össze csalja a barátnőjét ,nekem is az összes ilyen idős pasi haverom ezt csinálja ,amelyik lánynak meg van 1 kis esze inkább 1 idősebb megbízhatóbb pasit fog választani ,igaz idősebb pasikba is van szemét de a többségük nem az nem úgy mint a fiatal pasiknál, és ez qrvára nem apakomplexus:)
2013. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
84%
Az idősebb pasik mindig többet érnek, kedvesebbek, figyelmesebbek, udvariasabbak. Műveltebbek. A mai fiatal srácoknak nincs modoruk. Ügyetlenek, töketlenek, már ők is csak a külsőre adnak, mint a nők... hát ezért.
2013. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
38%
Mi az hogy 21ik század meg új divat? Idősebb férfi-sokkal fiatalabb lány pàrok mindig is léteztek,legfeljebb nem verték nagydobra...
2013. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Nekem nincs apakomplexusom, a saját lábamon is megtudtam már akkor állni, amikor összejöttem a párommal és meg volt az anyagi függetlenségem is, sőt saját egzisztenciám is volt/van. Nincs megkötve, hogy csak a saját korosztályában ismerkedhet az ember, nekem például nagyon nem váltak be a korombeliek. Tudom, hogy vannak érett huszon akárhány éves pasas, de nekem személy szerint rossz tapasztalataim voltak. Amikor megismertem a páromat, akkor sem érdekelt a korkülönbség, amióta együtt vagyunk végképpen nem, sőt nem is érződik.


24/L és a párom 39/F

2013. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Fú, ez most fájt. 22 vagyok és a felsoroltak ellentéte. Többnyire. Szóval be lettem skatulyázva.

De amúgy sajnos, a korosztályomra igaz többnyire. :\ Én családcentrikus vagyok.

2013. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Azt is nézzük, hogy a komoly, huszonéves pasik, akik

becsülettel dolgoznak, nem minden estét a társkereséssel

töltik (mondjuk ez korosztálytól függetlenül így van,

8-12 óra lehúzása után kicsit máshogy lehet csajozni,

mint kipihenten).


Ez nem feltétlen apakomplexus, egyszerű tényeken alapul:

A mostani "divatpasik", akikkel a nők összejönnek ebből

a korosztályból, többnyire a frissen kikerült egyetemis-

ták, vagy egyetemen tanulók, nekik van dögivel idejük.

És akarva akaratlan, ha egy ember átesik pár kapcsolaton/

próbálkozáson, egy korosztályból, rásüti a bélyeget...

A következő jelölthöz meg már csak úgy áll hozzá, hogy

"óóó bakker, már megint egy 25 évessel kerültem össze..."

2013. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!