Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Facebookos lájkok jelentenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebookos lájkok jelentenek bármi komolyat, vagy ez így "automatikusan jön"?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán fogalmaztam meg a kérdést, ezért itt leírom a lényeget is. Szóval az a helyzetem, hogy nagyon szerelmes vagyok egy lányba, aki eléggé népszerű ott az évfolyamban és a suliban is. A Facebookos képeit is egy csomóan lájkolják, most egy új fotó is alig egy óra alatt 30-at kapott. Én viszont nem vagyok egy "világ közepe" ember, megvan a saját kis baráti köröm, de egyébként ennyi. Amúgy a lány sem egy olyan jellegzetes mai diszkóribanc, de mégis mindenki kedveli. Szerintetek ennek így lehet esélye, hogy kialakuljon köztünk bármi is? Eddig ráadásul még nem mutatott felém semmilyen érzelmet... Attól tartok, ez tipikusan az az eset, amikor az átlagos szürke egérke reménytelenül beleszeret az iskola menő lányába... :(
2012. dec. 28. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

a nem menők közt is vannak helyes lányok.


inkább keresd őket.


amúgy a facebbok likeja egy marhaság.


pl ha én kiírok valamit a facebookra, ahhoz se hozzá nem szólnak, se nem lájkolják sohasem.

2012. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hanariko ***** válasza:

valakinek automatikusan jön, aki meg mai divatb*zu/divatr*bi, annak is automatikus, de az minden posztra nyom egyet. Szóval van aki megválogatja, hogy mit lájkol (de nem nézi az ember hogy mondjuk tetszik e neki vagy nem) van aki meg minden azonnal belájkol.

Egyébként ha nem diszkóribi akkor van esélyed. Ne hagyd ki!

2012. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy szép lánynak nem nehéz 30 like-ot kapni. Nyalják a seggét sokan. Főleg ha még menő is. Bár nem értem, hogy az ő facebook like-jainak mi köze a kérdésedhez. Szerintem ha eddig nem mutatott feléd semmit, akkor nem tetszel neki. És szerintem se kínozd magad azzal, hogy a legmenőbb csajra hajtasz. Legalábbis ha nem kölcsönös, akkor ne. Keress mást. Aki olyasmi, mint te. Szerintem egy kapcsolatban nem hasznosak a túl nagy ellentétek. 21/L
2012. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ennek milyen lélektani oka van...


Az egyik ismerősöm ma szakított elvileg 4 év után a barátnőjével, ugye megjelent hogy "Már nincs kapcsolatban hanem egyedülálló" erre belájkolták vagy 10en :D

Vagy kirak valaki egy képet és 37en lájkolták 2 óra alatt. Az egyik legjobb barátnőm meg megosztott egy vicces kis videót és senki sem lájkolta. Én nem rakok ki soha semmit, max tényleg csak azt lájkolom ami nagyon vicces, vagy azét akit kedvelek.


Ja de hogy válaszoljak: szerintem népszerű csaj lehet, gondolom van vagy 800 ismerőse és azok lájkolgatnak mindent. Hogy van-e esélyed, hát nem tudom...

2012. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves szürke egérke, az ilyen lányok, akik után loholnak, sokkal többre becsülik a szürke egérkéket, mint a loholó kigyúrt bajnokokat. Ugy hogy kapd össze magad, és nyiss a lány felé, hívd el, beszélgess vele, és fedd fel szíved netovábbját:DD
2012. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5., bárcsak igazad lenne! :) Egyébként én nem tartom annyira szürkének magam, sokak szerint vagyok jó társaság, de nem tartozom az iskola "rajcsávói" közé. Megmondom őszintén, nem is akarok. Azt nem írtam le az előbb, hogy ez a lány azért nem a legnagyobb név itt a suliban, meg inkább ilyen normális fajta, de túl szépen néz ki ahhoz, hogy elkerülje mások figyelmét :3 Ezek mellett én is legfeljebb egy lehetek a sok jelentkező közül. Főleg hogy még azt sem tudom róla, van-e valakije...
2012. dec. 28. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha sokan lájkolják akkor nyilván marha sok ismerőse van.

pl 1000 ismerősből csak akad 30 aki lájkolja a képét.


Én talán 1-2 lány képét szoktam lájkolni. Az én képeimet kevesen lájkolják. Általában akkor ha vmi érdekes fotót teszek fel.

2012. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6


Nekem igazam van, te pedig légy bátor és erős:DD

2012. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

38 lájknál talán sikerül megállni :/

Egyébként ezt nem irigykedésből írtam ki ide, mert a legtöbben tényleg gondolkodás nélkül rákattintanak mindenre, de attól még rohadt nehéz lesz vele kapcsolatot kialakítani!

Jól írtátok, van több mint 600 ismerőse is, bár a Facebookon nekem is majdnem 400.

2012. dec. 29. 08:50
 10/10 anonim válasza:
Nos... A lájkok semmit se jelentenek. Nekem alig 400 ismerősöm van és 40-60 lájkot kapok. És? :D Ugye nem a külső a lényeg, de ha nem ismeritek egymást, olyankor igenis számít. Próbálj finom parfümöket használni és összebarátkozni egy-két emberrel a társaságából. Így közelebb tudsz hozzá kerülni. Utána már csak beszélgettek... és próbálj meg testi kontaktust létrehozni. Ha például megsimogatod és mosolyog, nyertél. :)Ha még vonzóbb akarsz lenni(igaz, a pávák meg a kigyúrt állatok akikben semmi sincs) szedj magadra egy kis izmot, mert az akkor is mindenkin jól mutat. :)
2012. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!