Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből kapcsolat? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat? Vagy inkább adjuk fel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval. Mindketten vonzódunk a másikhoz és akarjuk is egymást,csak van egy dolog,ami a fiút visszatartja. Az pedig a bőrszínem. Az,hogy félig roma vagyok. Nem vagyok fekete,sem műveletlen,piszkos,igénytelen. Igényes vagyok amit többen elismertek, Iskolát végeztem,két szakmám is van, angol nyelvet beszélek amit óvodás korom óta tanulok. Semmilyen formában nem követem a roma tradíciókat. És a családom sem. Sosem volt a bőrszínem miatt bajom. Se iskolában,se párkapcsolatban,se munkahelyen. Mindenhol szerettek,elfogadtak. Viszont ennél a fiatal fiúnál ez akadály,ami miatt nem tudja eldönteni mit akar. Őt úgy nevelték,(és a családja is ezen a véleményen van) hogy a romákat utálni kell, pedig tudja,hogy kivételek vannak,mert ismer rendes romákat is. Pedig azt mondja normális vagyok,lehet velem beszélgetni,hülyeskedni,és amióta találkoztunk,azóta mégjobban akar. Nem tudja elfelejteni a csókjaimat ,ahogy viselkedtem. Nagyon tetszett neki mindkettő,jó velem (nem volt köztünk testi kapcsolat )és most mondta először,hogy hiányzom neki. Viszont ez,az előítélet még mindig visszatartja erősen. Az én részemről is van egy - két akadály.A kora leginkább,és hogy túlzottan szereti az életet .(bár állítólag szeretne már egy barátnőt,egy állandó társat,aki mindig ott van .) Fiatalabb nálam (Ő 20 én 24),és bár ez zavar,amióta találkoztunk egyre kevésbé érdekel,de azért még mindig akadályoz valamennyire.

Nem tudom mi legyen? Mit tegyek? Szálljak ki most ,vagy várjak még,amíg tisztázza magában mit is akar? Egyszer már véget akartam vetni,s megkértem többet ne írjon,de mégis keress azóta is.



2015. márc. 11. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Még ha ő el is fogadja, mi lesz a családjával...? Én várnék, csak nem tudom mennyi értelme van.
2015. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Semmi értelme nincs,mert akiben benne van,mint ami benne ,az soha nem fog ezen a témán átugrani.És jól is teszi,én neki ajánlom azt így látatlanban hogy szálljon ki az egészből.
2015. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Én olyannal nem tudnék együtt lenni, aki ennyire felszínesen ítél. Ha azért vacillál, mert félig roma vagy, és csak ez az egyetlen akadály, akkor szerintem nem érdemel meg részedről egy jó szót sem.


Bár a leírásod alapján inkább csak szexet akar, mint bármi mást, mert ahhoz nem "undorodik" tőled eléggé, hogy csókolózzatok, de az már derogál neki, hogy komolyan gondoljon rád...

2015. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a korotok fordítva lenne, akkor azt mondanám hogy -korotok alapján - lenne realitása annak, hogy hosszabb távon is egymással tervezzetek, így azt, hogy statisztikai alapon - csak a korotokat nézve - erre nem sok esély van. Pont így kell kevésbé tartanod a srác szüleitől.


A többségi társadalomnak a romákkal kapcsolatos előítéletei sajnos a roma többséggel kapcsolatban szerzett tapasztalatokon alapulnak, azoknál nincs nagyon romaellenes indulat (pl. családunkban), akik jellemzően romákat csak a TV-ben látnak.


Fiús "fehér család" szemében a legrendesebb roma lány esetén is az alábbiak a reális kockázatok: gyerekükben kijöhet akár az ősi roma vér is (temperamentumosabb, vadabb természet, sötétebb bőrszín), egy roma lány tágabb családjában sokkal több a lecsúszott ember, lumpen nagybácsijai, nagynénije lesznek unokájuknak.


Érdekes téma ez, Obama elnök könyvben is írt róla, hogy fehér nagymamája -aki nevelte -szocializációjánál fogva hogyan viszonyult társadalmi rétege tipikus tagjaként rajta kívül más négerekhez (félelem, bizalmatlanság, lenézés, utálat érzések keveredése), és hogy ennek megítélése, elitélése milyen komplex témakör.

2015. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Obama könyvébe esetleg belelapozhatsz egy kis lelki doppingként: [link]
2015. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!