Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nagyon vágyom egy barátnőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon vágyom egy barátnőre, de úgy érzem nem vagyok elég érett hozzá. Normális ez? 17f

Figyelt kérdés
Nem is érettség, inkább idő hiányában szenvedek:/ sosem volt barátnőm, és már durván egy éve nagyon szeretetéhes vagyok, depizek is miatta. A külsőmmel semmi gond, csak lusta vagyok ezek szerint?

2015. márc. 11. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
menj csajozni bazki xd
2015. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, lusta vagy..

Nekem azért nincs (és nem volt) senkim mert önbizalmam sincs, és szép se vagyok..pedig ha másnem itt adok magamnak esélyt, de október óta semmi..

És én is szeretethiányos vagyok, szoktam depizni is..

2015. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is szeretethiányban szenvedek 21/l
2015. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2" és honnan veszed hogy nem vagy szép?
2015. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretetéhes vagy akkor szerintem érett vagy egy kapcsolatra. Menj szórakozz, bulizz, ismerkedj. Ne depizz otthon egyedül! :)
2015. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Onnan h mondták nekem h nem jövök be nekik, meg már volt esélyem, amíg meg nem láttak..

(#2 vagyok)

2015. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
teljesen normális,nem biztos,hogy lusta vagy,csak egyszerűen senki nem kelti fel az érdeklődésedet úgy igazán.Akármennyire is vágysz rá,addig úgyse lesz semmi,amíg nem találsz valakit aki megragad.En is így vagyok vele,majd lesz valami(:
2015. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!