Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vágyom egy barátnőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom egy barátnőre, már annyi szeretet van itt bennem, amit szeretnék valakinek odaadni. De akkor mégis miért nem találok olyan lányt, aki viszont tudna szeretni?

Figyelt kérdés

Látok naponta nekem tetsző lányokat, mindig próbálok szemezni velük, de nem tudom hogy kerülhetnék hozzájuk közelebb.


Már egy ölelésnek is nagyon örülnék, olyan sok aranyos lány van, szeretném őket megismerni és ölelgetni, puszilgatni. *-*


Bár ők is ezt éreznék irántam! *-*


2012. márc. 1. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert nem jól és nem jó helyen keresel és nem kezdeményezel....A válasz ott van a leírásodban.
2012. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 lila nyuszi ***** válasza:
Menj oda beszélgetni.
2012. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 xStefix ***** válasza:

Közhely, de gyakran igaz, hogy amikor az ember nagyon keresi, akkor nem találja vagy nem jön össze. Amikor viszont csak úgy vagy, élsz és nem foglalkozol vele, belesétál az életedbe...

Próbálj kevésbé vágyni rá, ne akard ennyire mindenáron. Nem tudom, mik a körülmények, de előfordulhat, hogy esetleg egyes lányok érzik rajtad ezt a görcsölést és ezért nem sikerül ismerkedned.

2012. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt ami benned van, nem szeretetnek hívják, hanem kangörcsnek, amit pedig szeretnél lányoknak odaadni, az a sperma.
2012. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést hanyadjára teszed fel mégis?
2012. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem üzlet... Nem leszel nyerő a piacon, ha a felhalmozódott árukészleted áron alul adod, csak fogyjon.
2012. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ma 17:39


Én nem olyan vagyok, minta legtöbb fiú.


Nálam igenis fontos a másik jelleme, igazán tudok szeretni egy lányt, ha a külsőn túl megfoga személyes varázsa is.


Persze nem tagadom, hogy a lelki vágyaim mellett nekem is ott a testi is, de ez így van rendjén, természetes dolgok ezek.

2012. márc. 1. 18:15
 8/16 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy nem, csak már olvastam pár ilyen kérdést kb így megfogalmazva. teis alacsony vagy?mert mostanság valahogy mindenki alacsony itt gyk-n, azért nem talál bnőt magának.
2012. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 18:32


Igen, énis alacsony vagyok, de van pár haverom, aki szintén alacsony és tényleg úgy tapasztaljuk, hogy nehezebb nekünk érvényesülni a sok magas és bunkó fickó mellett.

2012. márc. 1. 18:35
 10/16 anonim ***** válasza:
én ehhez tényleg már nem tudok hozzászólni..én hiába mondom h nem ettől függ, meg más is hiába mondja, én már egyszer kifejtettem ezt, hogy nekem is volt már alacsony barátom, hanem alacsonyabb volt tőlem..ha mondom, úgy sem hiszik el. akkor meg miről beszélünk?
2012. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!