Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy pont annak a srácnak tetszek?

Figyelt kérdés

Az emberek 98%-a szerint szép vagyok, csinos (bár ezeket én vitatnám, de ők mondják) és annyira segg sem lehetek, elég jó gimibe járok.


Nagyon sok fiú bepróbálkozott már, mindegyiküket elutasítottam.. néha megpróbáltam, hogy legyen vmi, de nem akaródzott a dolog..


Viszont van egy srác, aki elég jó husi, de azt sem tudja, hogy létezem. Sok mindenkit ismerek már a suliból, meg sokan is ismernek engem, annak elleére, hogy kicsivel több mint fél éve járok a mostani suliimba.


MIt csináljak, hogy legalább megismerkedhessünk? Idáig csak láttam a srácot, nem is beszéltünk.. Nem tudom, hogy jó e ha én próbálok közeledni vagy...? Péeles segítsetek :c



2015. márc. 11. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
tetszél?
2015. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Viszont van egy srác, aki elég jó husi.."

Inkább hagyd békén szegényt, jobban jár:D

2015. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nokedlit.
2015. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönj neki ha találkoztok kezdetnek.
2015. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A nokedlit szeretem. De a keksznek jobban örülnék:D


Igaz, lehet tényleg jobban járna, ha békén hagynám csórikámat.. :D


Amúgy bocsánat a sok helyes írási hibáért, csak nagyon siettem a kérdés kiírásával.. meg elsunnyogtam a gépírást amikor tanultuk.

2015. márc. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!