Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól gáz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól gáz az lányok, ha egy srácnak/férfinak nincsen autója? Ha nincs jogsija az mínusz pont?

Figyelt kérdés
Nekem van mind a kettő, de nem dicsekszem, mert nem tarto a nőkhöz és az élethez nélkülözhetetlen. De sajna tény és a való, hogy a mostani viszonylag konszolidált barátnőm, aki kedves, csendes, aranyos és nem pénzéhes, azért úgy volt vele, hogy ha nincs autóm 25 felett és a jogsim, akkor az fekete pont lett volna, habár akkor is összejött volna velem. De azt mondja, hogy azért ez már elvárás egy sráctól.
2014. jún. 25. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az sosem gáz.
2014. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DanteSparda ***** válasza:
én utálom az autókat sose nem fogok hajtani autót akkor most ez miatt nem lesz csajom?
2014. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem 18 éves kortól gáz, ha valakinek nincs jogsija és autója! Nekem már 17 éves koromban volt!


27/F

2014. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

sosem gáz. nekem ugyan van egy nagyon jó autóm és 18 éves korom óta jogsim, de kifejezni sem tudom mennyire nem tud érdekelni, hogy valakinek van-e jogsija vagy autója. sok haveromnak se jogsija, se autója vagy épp a feleségének van és ő vezet stb., egyszerűen nem érdekli a vezetés, pedig nem pénzkérdés lenne.

én mondjuk már praktikus okokból sem tudom elképzelni, hogy valakinek ne legyen jogsija, de én nő létemre imádom a vezetést és az autókat is.

2014. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as és magadnak vetted, a pénzedből, amiért megdolgoztál? :)
2014. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
érzem a cinizmust:), de bármilyen hihetetlen is igen, a saját pénzemből vettem, és igen, nagyon komolyan megdolgoztam érte. 18 éves koromban persze még nem volt, az egy régi lada volt, ami a szüleim egyik elfekvő autója volt, de nem is kértem tőlük újat vagy drágát.
2014. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
egyébként vicces volt, mert akkor még féltem a vezetéstől, pláne a Ladától, de mint apám mondta "ha ezt megtanulod vezetni, akkor bármit elvezetsz". :) baromira igaza volt.
2014. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
MOndjuk nem is neked ment a kontra, hanem a 72%-osnak :D
2014. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
:D, ja bocs, na azért csak bebizonyítottam, hogy (szőke) nő vagyok, látom már, hogy hármas.:)
2014. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az se gáz ha nincs egyik se.Az én párom 25 felett van és nincs autója.Akkor most hagyjam el?Hülyeség.Komolyan ez a feltétel a mai világban?Nem inkább az a lényeg,hogy jol érezzük magunkat egymással,szeressük a másikat?
2014. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!