Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megcsal a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

1 hónapja jöttem össze egy férfivel (ő 28 éves, én 26). Külföldön dolgozik (Ausztria) hétköznaponként, és csak hétvégente találkozunk. Eleinte minden nap felhívott, amikor távol volt, mostanság csak egy sms, sokszor én írok előbb, ő mindig nagyon késő este ír, mert azt mondja, akkor végez... Volt hogy hívtam este, de nem vette fel, csak éjfél után hívott vissza...

Szerintetek van odakinn is valakije?



2015. márc. 12. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy van valakije kint is. Viszont sokáig lesz kint? Mert ha ez így halad, meg fog romolni a kapcsolatotok...:(
2015. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Nem tud megromlani valami, ami el sem kezdődött...
2015. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Még az is lehet, hogy veled csalja a párját.
2015. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát külföldre általában dolgozni szoktak menni az emberek. Szóval akár az is lehet, hogy későig húzza az igát. De ugyanannyi az esélye annak is, hogy megcsal. Akár így, akár úgy, a távkapcsolat semmiképp sem egészséges dolog.
2015. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!