Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire vágyik egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vágyik egy kapcsolatban egy nem romantikus lány/nő?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele és hogy engedj meg neki mindent és ne féltékenykedj :\ persze Ő megcsinálhat mindent amit csak akar! :\
2015. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, kivancsi lennek az elso honnan szedte ezt a marhasagot..

No vagyok, es abszolut nem romantikus tipus. Az csopogos dolgoktol egesz konkretan rosszul vagyok. Hogy mire vagyom egy kapcsolatban? Egesz normalis dolgokra: szeretetre, husegre, odafigyelesre, oszintesegre, teljes bizalomra. Igen, kell egy bizonyos merteku fuggetlenseg is, de semmi olyat nem varok el a baratomtol, amit en nem adnek meg neki (nalunk nem gond a kulon bulizas, akar utazas, fesztivalozas, ellenkezo nemu baratok egyik reszrol sem, a feltekenykedest mindketten eliteljuk). Tisztelettel, egyenrangu partnerkent tekintek a baratomra, es tole is elvarom ugyanezt.

Attol meg, hogy utalom a romantikazast, kezenfogva setalast, allando szeretlekezest, nyalfolyatast, stb, nem vagyok valami szivtelen dog :D

26/N

2015. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek örülök nekem más fajta tapasztalatom van pont abban a korosztályban mint a tiéd! :D csak hirtelen felindulásból írtam XD de tapasztaltam én is azokat amit leírtál a pozitívumként! 22/F


Persze természetesen ez lányfüggő! De én nem adtam rá okot h olyan legyen! De ő mégis! hm ennyi :@

2015. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elozo: no igen, elofordulnak rossz tapasztalatok, de azert altalanositani nem illik :D


Ami fontos, hogy ket hasonlo vilagnezetu es ertekrendu ember keruljon ossze.. Egy romantikus srac szemeben erzeketlen p*csa lennek, en sem birnek elviselni valaki olyat, aki napi 5x felhiv, vagy allandoan beszelgetni akar.. A lenyeg, hogy ugyanazt akarjak egymastol es a kapcsolattol a felek, de az ilyesmi azert kiderul az ismerkedesi fazisban :)

2015. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!