Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja a szemembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja a szemembe mondani, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Akárhányszor összeveszünk, ő mindig evvel jön, hogy azért nem működik, mert nem szeret. De akárhányszor személyesen találkozunk és megkérem, hogy akkor most mondja a szemembe is el, mert sms-be akármit lehet írni, nem képes rá. 26/N
2015. febr. 28. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

De hát szemedbe mondta mint írtad!

Ha pedig csak üzenetben irja akkor elég gerinctelen a csávó!

2015. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miután összeveszünk sms-be szokta írni, vagy ha telefonon beszélünk, akkor úgy mondja. De amikor átmegyek hozzá, hogy oké akkor mondja el már a szemembe is normálisan, akkor hebeg habog, meg a falat bámulja.
2015. febr. 28. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva. Gondolom nem ő akar szakítani, addig csinálja amíg te ki nem mondod .
2015. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Veszekedés után azt érzi, hogy ez nem működik és írja azért, mert nem szeret. Utal a dologra, hogy ez így nem jó. Ha szemtől szembe mondja akkor valószínű, ott helyben véget vetnétek a kapcsolatotoknak. Nos nem biztos benne, hogy azt szeretné, hogy vége legyen. Lehet, hogy szégyenli, hogy ezt írta.


Elég otromba dolog ez így.

2015. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én szeretem, de tudja jól, ha megcsalna, akkor biztosan kidobnám. Ha annyira nem szeret, akkor miért nem lép félre? Nem értem. Így valahogy nem tudom elhinni a motyogását.
2015. febr. 28. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyávaság, durvább esetben gerinctelenség. De ez nálatok nőknél ugyanúgy jelen van, mikor élőben még csókoltok, és csak SMS/Skype nyögtök ki egy fél soros lekoptatást.


Akinek azt mondtad valaha, hogy szereted és szerelmes vagy bele, azzal szemben lehetne annyi tisztesség és gerinc benned, hogy legalább nem kezeled rongyként. Ezt nem kérdezőnek címezve, hanem általában minden férfinak és nőnek aki szakított már gyáván, megalázva a másikat.

2015. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!