Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennek hatására neki is kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek hatására neki is kéne tenni valamit ha akarna valamit köztünk vagy továbbra is nekem kéne próbálkozni nála? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akinél próbálkoztam közel fél évig, de nem igazán jött össze a dolog, és mint a napokban kiderült, azt hitte, hogy csak barátkozni akarok. Szerintetek ennek következtében ha ő akarna valamit, akkor többet keresne mint eddig (eddig olyan 10-ből 9-szer én kezdeményeztem a beszélgetésinket), vagy nekem kéne tovább próbálkoznom most, hogy ezt megtudta? Olyan 1 hete beszéltük ezt meg, azóta nem beszélgettem vele, és ebből kifolyólag az is megfordult a fejemben, hogy most meg már túl késő volna, akármit is tennék? Eléggé tanácstalannak érzem magamat.

2015. márc. 14. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Körülménytől függetlenül nem képes arra hogy egyáltalán beszélgetést kezdeményezzen.Nem erőlködnék a helyedben.
2015. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Egy lánynál 5 percnél tovább nem érdemes próbálkozni.
2015. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ha ennyi idő után nem mutatta jelét annak, hogy akarna valamit (értem ez alatt, hogy esetleg kezdeményezne beszélgetést), kár foglalkoznod vele!

Majd ha akar valamit lépjen ő is, ha pedig nem, akkor te is rá fogsz jönno, hogy teljesen felesleges erőfeszítéseket tenni ennek érdekében..:) 16/L

2015. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha tetszenél neki (de legalább kicsit is érdekelnéd), akkor nem 10-ből egyszer kezdeményezett volna beszélgetést szerintem. Tipikus maga kéretős jégkirálynőnek tűnik, aki még nem szállt le a földre, szerintem keress kicsit érettebb lányt.
2015. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mind a 4-en ugyanazt írtátok, és ez nekem egyértelművé teszi azt, hogy semmi értelme nem volna. Sokat segítetek/segítettetek!
2015. márc. 14. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem fordult meg a fejedben, hogy vannak baromi gátlásos lányok, és te hiába beszélgetsz vele rendszeresen, akkor sem mer megszólítani? Én ismerek ilyen lányokat...
2015. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy léteznek ilyen lányok, de nem csak lányok, fiúk is. Jómagam is kicsit gátlásos vagyok. Két hónapig hozzá se mertem szólni a lányhoz, csak face-n (pedig egy osztályba járunk), és azóta nagyon megismertük egymást szerintem eléggé ahhoz, hogy néha rám írjon. Legyen valaki akármennyire gátlásos, ha valaki fél éven át folyamatosan beszélget egy ilyen gátlásos emberrel, előbb utóbb feloldódik annyira, hogy ne féljen legalább egy beszélgetést kezdeményezni. Legalábbis én így gondolom és egyben remélem is.
2015. márc. 14. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!