Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek sikerül pasikkal csak baráti kapcsolatot kialakítania úgy, hogy a pasi tényleg csak barát, és egy idő után nem kezd próbálkozni? Hogy csinálod?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálják, hogy bűnrondák.
2015. jan. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem van 3 ilyen baratnom is, es meg sem fordult a fejemben, hogy beprobalkozzak naluk. Es nem is rondak, hogy ez legyen a mentseg
2015. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem van 3 pasi barátom, eleinte mind többet akart

kettővel sikerül megbeszélni a dolgot, és szerencsére maradtunk barátok, viszont a harmadikat elég rosszul érintette, mikor összejöttem a barátommal

kb egy fél évig nem nagyon kommunikáltunk, aztán kezdett feloldani a jég, összejött egy csajszival is, és már vele is minden oké

2015. jan. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy csinos barátnőm aki csak barát, de mindig elutasított mikor próbálkoztam, közben olyan képet alakított ki magáról ami nem fedi 100% ban a valóságot, de mivel le rombolta az előző képet már eltűnt a varázs. Már ő próbálkozik és jelez néha mindhiába :(, még mindig teszik nekem de nem tudnám elképzelni páromként csak barátként a kialakult kép miatt.


Annak ellenére, hogy bármennyire is kívánjam nem tudom megtenni, hogy több legyen köztünk barátságnál, annak ellenére, hogy 30-körul járok és még nem volt senkim. Nekem akarom kihasználni csak azért, hogy nekem jobb legyen ha biztos vagyok abban, hogy sok nézet eltérésünk lenne egy közös életben.

2015. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó akkor te vagy nagyon ronda xD
2015. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti :)
2015. jan. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem veszem komolyan a jelzéseket, világossá teszem, hogy hol a határ. Kommunikáció kérdése az egész.
2015. jan. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, bár úgy, hogy szinte minden ilyen barátommal egyszer kavartam, nagyobb szándék nélkül, aztán utána mindkettőnknek egyértelmű volt, hogy nem hiába csak barátkoztunk eddig is, kémia nincs.
2015. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék fiú barátokat
2015. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én amikor középiskolás koromban iskolát váltottam, akkor találkoztam egy fiúval. Ő az a tipikus "nagymenő", kicsit beképzelt fiú volt, én inkább visszafogottabb. Egy osztályba jártunk, és már nem is emlékszem rá, hogy hogyan kezdtünk el beszélgetni egymással, de de rövid időn belül nagyon joban lettünk. Kiegészítettük egymást, ő segített nekem abban, hogy felszabadultabb legyek, én pedig vissza rántottam a földre, ha szükség volt rá. 2 hetet "jártunk", aztán gyorsan rájöttünk, hogy nekünk csak barátoknak kell lennünk. :) Rengeteget nevettünk, szórakoztunk együtt, a legjobb barátom volt. Azóta évek teltek el, mindketten kapcsolatban vagyunk, kevesebbet találkozunk,de a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Bár megmondom őszintén, hogy nem igazán hittem az ilyen fiú-lány bbarátságban előtte. És nem vagyunk csúnyák.. :))
2015. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!