Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt itt? Mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt itt? Mi tévő legyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy 3 hónapja megismertem egy srácot, komolyan mondom szerelem volt első látásra. Sokat találkozgattunk, szinte 1 hét alatt egymásba szerettünk,járni kezdtünk .A szüleim is megismerték, ők is nagyon kedvelték, én meg pedig iszonyatosan beleszerettem . És ő is belém, éreztem hogy szeret , mindent megtett értem , törődött velem , néha voltak kisebb vitáink , de pár óra alatt megoldottuk. Boldogak voltunk . Szex-ig még nem jutottunk , de petting már volt , és a szexet is akartunk mindketten , csak akkor még nem volt rá alkalom.

Majdnem 2 hónaposak voltunk .. ekkor jött a baj ..összevesztünk mert ugy éreztem nem tölt velem elég időt , ezért kiborultam, és csunyán beszéltem vele kicsit ..( azelőtt is utálta akár ha 1 csunya szót is mondtam). Azt mondta hagyjam gondolkozni,majd ő keres ...kb 2 napot birtam nélküle aztán kerestem, de nem reagált, nem vette fel a telefon nem irt vissza ..ez igy ment 2 hétig. Aztán megmondtam neki hogy ha nem akar velem szóba állni vegye ki facebookon is a kapcsolatot, erre kivette . Ezt szakitásnak vettem ..teljesen összetörtem..mai napig sem értem.. és mai napig sem áll velem szóba pedig már majdnem 1 hónapja hogy nem beszélünk ..

Miután időt kért találkoztunk az utcán 1x , láttam rajta hogy szomoru, és annyi volt hogy éppen köszöntünk egymásnak . Aztán még láttam párszor autóval .. és biztos vagyok benne hogy ő is látott .

Szerintetek itt vége mindennek? Miért nem áll velem szóba legalább annyira hogy megmondja,ha már nem szeret ?Miért csinálja ezt amikor 2 hónapig minden tökéletes volt.

Mit kellene tennem ? Össze vagyok törve teljesen..Ugy érzem ő az igazi és vissza akarom kapni :( ( bocsi hogy hosszura sikerült)



2015. márc. 14. 12:37
 1/7 anonim válasza:
Szerintem menj el hozzá személyesen, és mond el neki, hogy mit érzel stb.. Javítana a helyzeten, hidd el:)
2015. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez egy idióta de valahogy a nők mégis az ilyen férfiakat akarják ahelyett hogy valami normális férfit keresnének
2015. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem akar szexelni veled
2015. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megijedt hogy 2hónap után már hisztizel hogy nem tölt veled elég időt,és ezt csúnyán is mondtad pluszba.A palik nem szeretik az ilyen nyafogásokat.Ott megtört benne valami,talán csalódott benned annyira,hogy arra nem képes hogy beszéljen veled.Annyi gerinc lehetett volna benne hogy elmondja hogy vége.De nem hagytad nyugton akkor se mikor azt mondta hogy ő majd keres.Ne keresd most már.Szerintem az ő részéről vége van,az egy hónap is ezt igazolja.
2015. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1-es ,kb 1 két hét mulva egy közös szórakozóhelyen biztos fogunk találkozni ,az baj ha ott szólitom le és elhivom beszélgetni?Vagy szerintetek már késő?:(
2015. márc. 14. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne te teperjél már utána,tiszta pincsikutyának néz lassan ...
2015. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek van esély rá, hogy hiányozni fogok neki és megbocsájt majd ?
2015. márc. 14. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!