Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok túl lenni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túl lenni rajta?

Figyelt kérdés
Na szóval 19 éves fiú vagyok.4 éve volt az első barátnőm akit nagyon szerettem,vele is feküdtem le először 16 évesen.Na szóval az történt,hogy kiköltöztek a családjával Londonban és vége lett a dolognak.Csakhogy én azóta állandóan vele vagyok.Teljesen beleőrülök ebbe bárkivel vagyok,ha csókolózunk ő jut eszembe ahogyan csókolt,ha lefekszünk akkor is ő,az ő illatát keresem mindenhol,és őt mindenkiben.Folyamatosan róla álmodok,és arra ébredek fel,hogy már megint sírok én a kemény srác aki legutoljára a nagypapám temetésén sírtam.Lassan 3 éve,hogy vége lett de mégis még mindig szeretem,és nem tudok ezzel mit kezdeni.Jártam már vagy 7 pszichológusnál de ők semmi érdemlegeset tanácsolni csak olyasmit amit magamban már rég letisztáztam.Úgy érzem csak egy megoldás lenne,viszont ahhoz túlságosan szeretem a szüleimet és a családomat,túl sok dolgot tettek értem és én meg így "hálálnám" meg,de sajnos nem látok ebből kiutat.Amúgy az életem rendben van focizok amiben elég jó vagyok,sok-sok lány volt azóta de valahogy megérezték rajtam mindig,hogy "nem velük vagyok" tanácsok?

2015. márc. 14. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Közös megállapodás alapján szakítottatok nem? Ha igen és ennyire hiányzik, akkor keresd fel és beszélj vele :)
2015. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden nyáron meglátogatom Londonban de másfelé terelődött az életünk.Neki is én voltam az első,de úgy látszik,hogy én jobban szerettem.Másrészt nem várhatom el,hogy örökre várjon rám.Az egyetlen ok amiért vége lett a távolság.
2015. márc. 14. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de akkor túl kell tenni magad ezen :(
2015. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni,és tudom,hogy csak segíteni akarsz de ezt már tudom.Lassan 3 éve tudom de nem megy.
2015. márc. 14. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok jobb tanácsot adni, valami hobbit találj magadnak vagy elfoglaltságot. :/
2015. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Focizok heti 5x,barátokkal vagyok legalább heti 1-2,de már nekik is elegük van belőlem a régi énemet akarják,de ő meghalt..aztán kondizok a foci után és hétvégén 10-15 kmt futok.Ennél jobban nem tudom elfoglalni magam.
2015. márc. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!