Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szoktatok csinálni szakítás után? (komoly kapcsolat)

Figyelt kérdés
Összesen 666 napot voltam együtt barátommal ,de szakított velem ,de én nagyon szeretem ,de tudom ,hogy már soha nem lehetek már az ővé... úgy mond komoly kapcsolat volt ő volt az első szerelmem és ő volt az első mindenben (itt aki érti érti aki nem nem) Teljesen ki vagyok... Vissza akarok kapni de nem lehet... Kollégista vagyok de néha nincsen kedvem úgy mond a kolis dolgokhozz... mit csináljak szerintetek? 17/L

2015. márc. 15. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
sírni szoktam
2015. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menyj bulizz a baratnoiddel, el jon majd az a fiu aki teljesen mas ertelmet ad a szerelm szonak es ez a leg varatlanabb pillnatba fog bekovetkezni. teljesen osszetortem egy szakitas utan oktoberbe, december vegen elmentem sizni ausztriaba es spontan osszejottem egy sraccal. teljesen megvaltozott minden es rajottem hogy az ezelotti kapcsolataim jelentektelenek voltak
2015. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18/L ^
2015. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt. Bár én szakítottam, nekem fájt jobban. Mindenki megutált egy srácot kivéve, aki elvállalta magára a lelki társ szerepét.
2015. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen aranyosak azok a dolgok amiket írtok :)
2015. márc. 15. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok rá büszke de elmentem bulizni. Egy sráccal megismerkedtem és egy éjszakára hazavittem. Később keresett beszélgettünk eljárkáltunk ide oda. Rajottem jól érzem mellette magam és hiányzik ha nem beszélünk vagy találkozunk. Nem adta fel és beleszerettem. :) azóta is együtt vagyunk ennek már 3 éve
2015. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg menj el bnőiddel valahova és próbáld jól érezni magad

Hidd el jobb lesz majd és találsz valakit :) előző voltam

És csak azért meséltem el hogy ne add fel és tényleg váratlanul jön

2015. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Flower20 válasza:

Sírni az együtt töltött időre gondolni

De ezt NEM szabad !!!

Ne gondolkozz foglald le magad ,legyél emberek közt ,menj el szépítkezni,bulizni .

De először döntsd el ,hogy ez a kapcsolat tényleg le zárult vagy esetleg még van vissza út .

2015. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!