Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Össze szeretnék jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze szeretnék jönni egy lánnyal akit nemrég valaki csúnyán összetört (érzelmileg), vannak valami tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amit a lány mondott:Rettentően megfordult a világom csak feketeség, zsák utcák és vérszomj van benne.


Amit MONDANI szeretnék neki:Megengeded, hogy megadjam neked mind azt a törődést amire szükséged van? Mert minden porcikám csak arra vágyik, hogy boldoggá tegyelek és teljesítsem minden vágyadat. Minden éjjel te vagy az utolsó, és minden reggel te vagy az első aki az eszembe jut. Egész nap ott motoszkálsz a fejemben és amikor becsukom a szemem te nézel rám vissza. Egy biztos pont szeretnék lenni számodra, ahova mindig menekülhetsz, ha valami rossz történik veled, és egyben az akivel megosztod az élményeidet. Ami csak tőlem telik megteszem érted.


Tudom, hogy nem jó valami hiányzik és nem tudom mi. De szeretnék rá úgy hatni, hogy kicsorduljanak a könnyei. Segítségeteket előre is köszönöm.



2015. márc. 15. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy foshalmaz, inkább a tetteid beszéljenek...
2015. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

Így garantáltan nem lesz esélyed nála. Azért törték össze a szívét, mert ő erre vágyik. Csak akkor jöhetsz össze vele, ha te is így bánsz vele.

Egyébként meg az a legfontosabb, hogy külsőre bejössz-e neki. Ha igen, mindent elhisz neked.

2015. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzáértő szavakat, de van mikor a tettek nem segítenek.
2015. márc. 15. 16:19
 4/26 anonim ***** válasza:
Csak azok segítenek, nem ez. Mondani bárki mondhat bármit...
2015. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Akkor mondjátok el mit tegyek drágák, mert nagyon bizonytalan vagyok az ilyen dolgokban sokszor vágtak már engem is földhöz és tiportak porrá.
2015. márc. 15. 16:23
 6/26 anonim ***** válasza:
Engem is de nem sírok miatta, legyél érdeklődő, megértő, de a kapcsolatot ne akard ráerőltetni így...
2015. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nevettesd meg stb.. Egyéb közhely, amik általában bejönnek...
2015. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Minden segítség számít.
2015. márc. 15. 16:30
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha már a tetteimre kell hagyatkozni akkor, mit javasoltok mit tegyek? Árasszam el ajándékokkal, vagy ... ?
2015. márc. 15. 16:33
 10/26 anonim ***** válasza:
9: az lenne a legnagyobb ökörség, feljebb már leírtam pár dolgot...
2015. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!