Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 38 éves pasi vagyok, a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves pasi vagyok, a barátnőm pár napja szakított velem. Mi jóra számíthatok még a jövőben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szeretett, én voltam a mindene. 2 évig a szüleinél laktunk, dolgozni sose dolgoztam még kb az életemben. Folyamatosan átcsesznek az üzlettársaim, nem igazán hoztam pénzt a házhoz. ő azt akarta házasodjunk össze meg építsük a jövőnket , én is ezt ígértem de nem jöttek össze a dolgaim úgy. van egy kislanyom akit nem láthatok a gyerektartás miatt. rengeteg tartozás gyult ossze korulöttem. Most én lakhatok az egyik haveromnál, a barátnőm azt akarta beszéljünk a jövőnkről de én gyáva voltam leutazni hozzá. ugyanazokat intézem amiket ő utál, mert én hiszek ezekben a projektekben, szerinte sose lesz belőle pénz. ha utána megyek, megint azt hiszi majd hogy dirigálhat nekem és kicsapja a hisztit amiért megint az ügyeim intézem. szeretem őt, de nem akarom hogy azt higgye ő a férfi a kapcsolatunkban. ha nem megyek utána elveszítem örökre lehet. mit csinaljak szerintetek?

2015. márc. 15. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább keress normális munkát ha eddig nem ment akkor nincs tehetséged az ilyen projektekhez
2015. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
100%

nőj föl végre

melózz és ne álmokat kergess

2015. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"én hiszek ezekben a projektekben"


Amikből 38 éves korodra - tehát nyilván nem csak pár hónapja próbálkozol ezekkel - csak egy csomó adósságot sikerült eddig összeszedned?

2015. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Emlékeztem egy nagyon hasonló kérdésre másik szemszögből tegnapról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szóval: mondjátok, hogy ugyanarról a szituról van szó. :D

2015. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg vagy a másik kérdésben említett világmegváltó fickó, vagy egy jól kidolgozott átverés a két kérdés. Mondjuk nem tudom, minek bajlódna bárki ilyesmivel...
2015. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnállak,de ebből már nem nagyon lesz semmi,a csaj így is baromi türelmes volt.

Nem akarod,hogy ő legyen a férfi a kapcsolatotokban?Hát valakinek muszáj.

2015. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sürgősen menj el dolgozni! A világmegváltó ötleteiddel másodállásban próbálkozz, amíg több pénzt nem hoz folyamatosan, mint a főállásod. Ez az alap.


A barátnőd helyében én már nem állnék veled szóba, de ha nem akarod a jövődet is teljesen elcseszni, akkor azt teszed, amit ajánlottam feljebb...

2015. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!