Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élek 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élek 2 hónapja a barátommal, de előtte már találkoztunk többször. Havonta egyszer, max.2x tudunk találkozni, még mindketten tanulunk. Lentebb folytatódik!?

Figyelt kérdés
Mióta ismerjük egymást kb. fél éve, minden nap beszélünk facebookon, egész álló nap. Egymással kelünk fekszünk, amikor csak időnk van folyamatosan beszélünk. A személyes találkozások alkalmával is tökéletes minden. Kb. egy héten egyszer telefon és skype. Én többre vágynék, ha lehetne, mindennap skypolnék, telefonálnék vele. Általában a skypolásokat is én említem neki, de miután skypoltunk kb. 2-3 órát, utána mondja, hogy mennyire jó volt látni, hallani a hangom stb. Ő fiatalabb nálam, nagyon sok elfoglaltsága van, amit meg is értek, viszont jó lenne többet kommunikálni úgy is, hogy látjuk egymást. (Természetes nem akarom azt sem, hogy a telefonszámla miatt a szüleit verné hatalmas kiadásokba. Vagy én sem. Mivel ugye még nem dolgozik és én sem.) Ő miért nem említi ezt? Nem vágyik rá? Vagy csak a sok elfoglaltság miatt? Köszi a válaszokat! L/19 F/17

2015. márc. 17. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor valószínűleg nem érdekled őt.
2015. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha nem érdekelném, egyáltalán nem keresne, nem? Ha felkel az első dolga, hogy írja a jó reggelt üzenetet...most arra gondoltam megemlítem neki, hogy nekem többre van szükségem, meglátom, mi lesz a reakció a későbbiekben.....egyébként soha nem utasítja vissza ha említem a skypolást...de köszi a választ :)
2015. márc. 17. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tedd azt... mindig az egyenes utat válaszd...


1-es voltam

2015. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még annyi, hogy nem lehet, hogy a fiatalsága miatt van ez így? Tudom, hogy én sem vagyok öreg.. :) Lehet a személyisége? Vagy tényleg nem érdekelném?
2015. márc. 17. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nem érdekelnéd, egy aszott szót nem szólna hozzád. Ha saját magunkból indulok ki, akkor azt mondanám, hogy ez az elsősorban az elfoglaltság, másodsorban az igény + kor kombinációja lehet. Néhány sort írni szinte bárhol, bármikor lehet, egy rendes Skype-randihoz viszont szabadidő + teljes odafigyelés kell.


A távkapcsolat viszont egy ilyen műfaj: igazodni kell a másikhoz és ha valami probléma akad, nyíltan meg kell beszélni. 2 hónap nem egy nagy idő, majd kitapasztaljátok, hogy mi a jó nektek.

2015. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megbeszéltük, remélem a gyakorlatban is menni fog... :) Mert ahogy írtad, egy skype randihoz teljes odafigyelés kell...annak meg nincs sok értelme, hogy némán ülünk előtte és teljesen mást csinál mindkettőnk :/ :)
2015. márc. 18. 00:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy amit utoljára írtál nem feltétlenül igaz.

Persze, teljesen más ha leültök és Skypeoltok egy órát teljes odafigyeléssel, de szerintem az sem olyan rossz ha mindketten benyomjátok a kamerát és mondjuk tanultok vagy olvastok valamit.

2015. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. márc. 19. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!