Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne visszamenni az exemhez csak azért, mert mással nekem úgysem jön össze?

Figyelt kérdés

Egyetlen barátom volt - lehetett volna több is, de különböző okok miatt (elsősorban azért, mert nagyon nehezen alakítok ki kapcsolatokat) senki mással nem sikerült összejönnöm se előtte, se utána, pedig voltak jelöltek. Miután az exemmel szakítottam, nagyon szerelmes lettem valakibe, sajnos kiderült, hogy rosszul választottam. Nagy nehezen túltettem magam rajta, azóta viszont sokszor eszembe jut a volt barátom. Ráadásul a szüleim is mondják, hogy akkor volt nekem jó, amikor még vele voltam. Ezenkívül nincs már kedvem új emberekkel ismerkedni.

Mit gondoltok erről?



2015. márc. 18. 11:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszek az újrakezdett kapcsolatokban, és ha összejönnénk, akkor félnék, hogy csak azért lennék vele, mert nem találok jobbat. Nem ezt érdemli.
2015. márc. 18. 11:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább azon változtass, hogy tudj kapcsolatokat kialakítani ...
2015. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam ugyanígy. 17-20 éves korom között jártam egy sráccal. Szakítottunk, egyszerűen kinőttük egymást. Aztán az élet sem neki, sem nekem nem sodort párkapcsolatot évekig. Újra megpróbáltuk 4 évvel később. Akkor sem működött, ugyanazért, mint korábban.

Ma már mindketten más házastársai vagyunk.

2015. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez csak egy kényszerkapcsolat lenne.Csak azért lennél vele hogy legyen valakid.Ráadásul vele már próbáltad és nem ment.Miből gondolod hogy most jobb lenne?És miért hiszed azt hogy ő azóta is csak rád vár?Ennek így nincs értelme.

Először is neked kellene változnod,mert elég életúntnak tűnsz a leírtak alapján.Beletörődsz mindenbe,és semmit sem teszel hogy jobb legyen az életed.

2015. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem írni akarok,csak a mihez tartás végett.

2015. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csak azért" nem lenne jó ötlet.


Csak akkor lenne érdemes megpróbálni, ha

- még mindig vonzana hozzá valami

- ha régebben valami olyan probléma miatt nem jött volna össze, ami vagy már nem áll fenn, vagy ti változtatok úgy azóta, hogy most már meg tudnátok oldani

- mindketten tényleg nagyon meg akarnátok újra próbálni

De a sikeres újrakezdés nagyon ritka.


Egyszer beszélgettünk erről egy exemmel, de úgy döntöttünk, nem megyünk bele, és azt gondolom, az volt a jó döntés. Viszont volt egyetlen egy ember az életemben, akivel újra megpróbálnám... Nem biztos, hogy sikerülne, sőt, valószínű, hogy nem, de akkor is meg akarnám újra próbálni.

2015. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom próbáld meg,és próbáljátok a fölmerült problémáidat megoldani,mert csak úgy fog újrasikerülni.

Újrakezdéskor a régi tüskék elő fognak majd jönni,(mert előjönnek ez biztos),de éppen ebben van a lényeg,hogy ezeket le kell majd küzdeni tudatos rákészüléssel.

2015. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!