Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hamarosan itt az érettségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan itt az érettségi időszak és utána itt a nyár. Akinek nincs barátnője és így készül a nyárra, az hol találhat magának barátnőt? Én is szeretnék.

Figyelt kérdés

A lányok úgy vettem észre eléggé szeretnének még suli vége előtt párkapcsolatot,hogy a nyarat necsak barátokkal töltse.

Sok ember szingli?



2013. jún. 8. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Az érettségi időszak már rég itt van, s egy ideje a nyár is...
2013. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

@#1:Baromi hasznos, kösz. Azonban hacsak nem érettségizel 3-4 tárgyból emelten, mostanában max. 1-2 írásbelin, esetleg szóbelin vagy túl, és effektív érettségik 13-28 között lesznek valamikor elszórva! Nyárról meg annyit, hogy neked lehet, de nekem, 60+ megtanulandó tétellel rohadtul nem, majd a záró után!


Hogy válaszoljak is, én speciel neten próbálkozom, mert annyir eljárni nincs időm, és kivel. És igen, mintha itt gyiken is megszaporodtak volna az ismerkedésre hajlamos lányok...

2013. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nah belene halj a tanulásba. Nem akkora kihívás az az érettségi. Nekem is sikerült, s jutott idő másra is. Képzeld amikor az építész vizsgáim voltak akkor is maradt idő másra. Persze vinnyogni könnyebb. Am persze nem csak most kell tanulni, hanem évközben is. Akkor könnyebb ilyenkor. De igen,amit írtam mindkettő igaz volt. Továbbá csajozni bárhol csajozhat. Csak rajta áll. Net, diszkó, iskola, busz... Szedje össze magát, meg egy kis önbizalmat oszt annyi. Ha elutasítanak ne harakirizz, hanem állj odébb, s kezd előröl.
2013. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Vaterán
2013. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
rendeljbaratnot.hu
2015. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani,hogy főiskolára járok és 26 vagyok
2015. ápr. 21. 13:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság,h azok akik sokat érnek már hamarabb párra találtak,akik még csak kezdetleges,céltalan,érettlen stádiumban vannak azok pedig,bátran nyújtják kezüket,de ők mit tudnának nyújtani ami miatt,úgy érezheti az aki kifog egyet,h kár lenne sokat beleölni ebbe a kapcsolatba,hisz mire 20 fölé kerülne,én 36 évesen rég nem ezt akarnám
2015. ápr. 23. 10:31
 8/8 A kérdező kommentje:
bocs elszámoltam magam,26+8=34 asszem ez a pontos
2015. ápr. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!