Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki "megtalálta az Igazit"?

Figyelt kérdés

És teljesen más ez a szerelem, mint az összes többi, ami eddig volt? Létezik egyáltalán olyan, hogy "az Igazi"?

Családom szerint igazából csak az a fontos, hogy ki mennyire tud alkalmazkodni a másikhoz, így valójában elég sok ember létezik, aki megfelelne. De elég az, ha az illető csak "megfelel"?

Sajnos elég kevés tapasztalatom van a témában, pedig már nem vagyok tini.



2015. márc. 20. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam, csak Ő nem látja bennem ugyanezt.
2015. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, megtaláltam és ő is ugyanígy érez :D Nem tudom, más-e, mint a "sima" szerelem, mert ő az első, akibe szerelmes vagyok és ő az első barátom is.

Nem vagyunk már tinik, mielőtt azt hinnétek ezek alapján.

2015. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na igen, kedves Első, én is ugyanígy voltam valakivel elég sokáig... de ha ő nem így érez, akkor semmiképp nem lehet ő az igazi.
2015. márc. 20. 13:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy igazi. Nevetséges, mennyire elhülyítette (főleg a lányokat) a sok amerikai nyálas film.

A szerelem egy átmeneti érzés, egy lezajló biokémiai folyamat az agyban, hasonló mint a drogoknak. De ez az érzés elmúlik! Mindenkinél.


Ez persze nem azt jelenti, hogy akkor ne is akarj családot meg semmit, csak kezeld ezt a dolgot ésszerűen, és ne vágyj olyanra ami nem is létezik, mert később nagyot fogsz csalódni, amikor az ügyvéd viszi el a lakásotok értékének a felét és mehetsz nyomorogni 2 gyerekkel egy garzonba.

2015. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

No igen, a romantikus filmeket simán be kellene sorolni a fantasy kategóriába =)


Nem a fehér lovas hercegre vágyom, meg nem is egy tökéletes emberre. De azt sem szeretném, ha csak úgy "lenne valaki". Igazából már nem is tudom, mi az, amit még akarhatok.

2015. márc. 20. 15:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megtaláltam 24 évesen. Korában nem voltam szerelmes. Aki azt állítja, hogy nincs igazi, az még nem találta meg, és ennyi. Szerintem ha valaki csak "megfelel", az kevés. De persze így is van aki boldog lesz. Egyébként a fellángolás elmúlik pár hónap, 1-2 év után esetleg, az igazi szerelem nem.


Volt olyan kapcsolatom, amiben, akiről az első pár hónapban azt gondoltam megfelel. Aranyos volt, meg kedves, jókat nevettünk, és eleinte boldog voltam. Amolyan fellángolás volt.

Aztán idővel megváltozott, egyre többet féltékenykedett, ami betegessé vált...sokat veszekedtünk emiatt. Szakítottam is, de ígérte megváltozik, esélyt adtam neki. Nagy hiba volt. A legvége az lett, hogy felbontottam az eljegyzésünket és szakítottam vele, miután pofozkodtunk egy kört egymással. Előbb ő ütött meg, mert közöltem vele, hogy nekem itt a vége a kapcsolatnak, miután bevallotta, hogy megcsalt, lefeküdt egy másik nővel. Aztán amikor összeszedtem magam, visszaütöttem, még könyörgött, mikor nem használt ordítozott velem, fenyegetőzött, le...bancozott, olyanokat mondott, hogy úgyis visszamegyek hozzá, mert nem fogok kelleni másnak, és hasonlók... és végül otthagytam. Telefonszámot is kellett cserélnem, mert hosszabb ideig telefonon zaklatott, hiába nyomtam ki, hívott, hiába nem írtam vissza, üzeneteket küldött.


4 évvel ez után ismertem meg a férjemet, és mindketten úgy érezzük, hogy az igazit találtuk meg egymásban. Olyan érzéseket ébresztett bennem amiket senki más ezelőtt, és olyan dolgot adott nekem, amit soha senki...ebből is tudtam, hogy ő az igazi, sok egyéb más mellett:)

2015. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van igazi! Csak meg kell nézni, hogy rajta van-e a vízjegy.
2015. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sry, vízjel*
2015. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Igen, én is megtaláltam már. Előszőr is azt szeretném előszőr mondani, hogy ez azért is létezhet, mert az emberek lelke(azt nem tudom hogy pl állatoknak is) párosával jött létre, és így minden léleknek van egy párja. Azt kell keresnie, és így megtalálni a boldogságot, ami nagy valószínűséggel az élet értelme (saját vélemény)

Ez az érzés sokkal másabb mint más, ha valaki megtalálja az igazit, az érzi ezt, és csodálatos érzés.

Igen létezik, ezt már feljebb kifejtettem.

Elég tud lenni az is ha megfelel, de a tökéletes az csakis a nagy Ő lehet.

Sok sikert hozzá :)

2015. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nos, örülök, hogy többen is írtátok, hogy megtaláltátok az Igazit. Ezek szerint van arra remény, hogy nem kell megelégednem egy olyannal, akivel csak úgy "elvagyunk". Nem hiszem, hogy képes lennék jól érezni magam egy olyan kapcsolatban.
2015. márc. 21. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!