Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem ha egy lány elutasított?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki
2015. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ.
2015. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Daninso válasza:

részletesen leírod úgy tudunk válaszolni.

Most érthetném úgy, hogy egy csaj akinek bankja van elutasította a kölcsönfelvételed.

2015. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem soha többé... itt vége van kis pajtás -.-
2015. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Pl ha azért utasított el mert van barátja, de amúgy tetszel neki. Stb...
2015. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Régóta ismerjük egymást,amikor már nem bírtam magamban tartani mondtam neki hogy kell mondjak valamit. Kb 10 perccel később jött az alkalom és mondtam neki hogy többet érzek iránata mint barátság. Aznap nem beszéltünk többet,másnap amikor rákérdeztem hogy zavarjae azt mondta nem akar többet mint barátság. Mind a két alkalommal mosolygott.
2015. márc. 20. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezt megszívtad, komám. A mosoly azért volt, hogy könnyebben bevedd a keserű pirulát, mert friendzone-ba pont jó leszel. Szerintem addig menekülj, míg nem csinál belőled csicskást. Tapasztalatból beszélek.
2015. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem! Akkor inkább leszek egyedül.
2015. márc. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!