Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik osztálytársam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég megtetszett az egyik osztálytársam, de az a baj, hogy barátok vagyunk. Nyolcadikba járok, de utána valószínüleg egy suliba megyünk tovább. Nem tudom, hogy tetszem e neki, de nem valószínü. Mit tegyek? Hogy ,,szeressek ki" belöle?

Az ékezet hibákért bocsánatot kérek, angol billentyüzet.



2015. márc. 20. 17:29
 1/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Fiu vagy vagy lany?
2015. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány
2015. márc. 20. 17:38
 3/6 anonim válasza:
Ha egy gimibe mentek az csak jó.
2015. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az hogy egy gimiben leszunk csak eosszabba teszi, mert o valoszinuleg nem viszonozza.
2015. márc. 20. 18:48
 5/6 Vad-Ász ***** válasza:

ballagás után próbálkozz.

egy életed van, éld úgy , hogy ne kelljen megkérdezned magadtól napiszinten :

-Mi lett volna , ha?

2015. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak attól félek, hogy én teljesen közömbös vagyok számára, habár voltak olyan dolgok, amik nem erre utaltak, de lehet, hogy ezt csak én képzeltem bele. :/ Tényleg nem tudom mi legyen. Egyébként privátba is írhattok.
2015. márc. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!