Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy általában tetszem a lányoknak, főleg külsőre, de nem tudok barártnőt találni?

Figyelt kérdés
Általában szimpatikus vagyok nekik, helyesnek tartanak, és még az öltözködésem is rendben van, de nem kellek nekik. Pedig magabiztos vagyok, őszinte, és érzelmes, még sincsen akkora szerencsém, hogy megszeressen egy lány is. Ha még a randiig is eljutok, mindig van valami, ami miatt mégsem kellek nekik, pedig tényleg nincs bennem semmi taszító. Kicsit olyan, mintha nem sikerülne belőlük érzelmet kiváltani. Általában olyan lányok üldöznek, akik nekem nem kellenek. Miért van ez? Mit ronthatok el? 22/F

2015. márc. 20. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet túl sokat beszélsz olyanról amire abszolút nem kíváncsiak, vagy épp pont az ellenkezője, hogy nem találnak veled közös témát
2015. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha üldöznek a lányok az már jó jel. Mit csinálsz máshogy azokkal a lányokkal akik üldöznek? Erre kellene rájönnöd.

Pl. haverkodsz velük, levegőnek nézed őket vagy éppen kacérkodsz velük?

Csináld ugyanazt azokkal akik tetszenek.

2015. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy ők általában nem ismernek személyesen. Főként facebook-on találnak meg, és ott próbálnak kapcsolatba lépni velem. Vannak, akik 4-5 eredménytelen próbálkozás után sem adják fel. Olyan lányok, akiket személyesen ismerek meg, általában nem akarnak semmilyen kapcsolatba lépni velem, vagy ha eleinte igen, akkor is rövid idő után már nem annyira érdeklem őket. Viszont az utcán vagy bárhol általában teljesen más a reakciójuk, szemeznek velem, mosolyognak rám kedvesen, bájolognak nekem. Akiket én magam szeretnék megszerezni, nem különösebben érdeklem őket, vagy figyelembe sem veszik azt, hogy nekem tetszenek, holott udvarlok nekik, keresem őket, beszélgetek velük, kedveskedek nekik. Gyakran volt olyan, hogy megpróbáltam rávezetni őket, de nem esett le nekik, hogy tetszenek nekem, és óriási meglepődéssel fogadták a bejelentésem. Ha úgy csináltam, hogy megismerkedtem velük, beszélgettünk, és rövid kertelés után elárultam, hogy tetszik, és szeretnék vele találkozni, hogy jobban megismerjem, akkor meg azzal volt a gond. Valószínű, hogy valamit rosszul csináltam eddig, de annyi módszert kipróbáltam már. És ez azért nehéz, mert lassan mindegyik barátomnak volt már hosszabb, tartós kapcsolata, nekem pedig egyre inkább esik a hitem, hogy rámmosolyog a szerencse, és az önbizalmam is egyre jobban romlik. Tényleg fura, mert én valóban törődnék vele, és szeretném, ha lenne barátnőm, nem pedig kihasználnám, megaláznám, és bunkóznék vele, mint sokan mások. Ja, és még csóró sem vagyok. Tudom, ez nem igazán szempont, de hátrány meg semmiképp sem.
2015. márc. 21. 00:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túlságosan kedves vagy? A nők azt sem szeretik, ha mindent rögtön tálcán kínálsz nekik. Én mondjuk azt szeretem, ha viccelődnek velem, megkérdeznek erről-arról, kicsit heccelnek, stb. azt viszont nem, ha borzasztóan kedvesek. Sok nőnek elég egy kiábrándító dolgot észrevennie benned, és kész, oda a varázsod. Pl anyuci kicsi fia elég kiábrándító szokott lenni (hogy a sok közül egyet említsek).

Maradj titokzatos az elején, ne tárulkozz ki teljesen! Ne mindig te keresd, érd el, hogy ő keressen! Érd el, hogy érdeklődjön! Legyél szenvedélyes, magabiztos, de ne fölényes és hiú. Ha a külsőddel nincs baj (már pedig a leírásod alapján nincs), nem tudom hol lehet a probléma.


18/L

2015. márc. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Amit írtál, valóban igaz rám néhány szempontból. Az igazság az, hogy elég hamar beleszeretek a lányokba. Így elég nehéz nem kedvesnek, és semlegesnek lennem. Elég romantikus, és érzelmes fiú vagyok, akinek könnyen összetörik a szíve, és talán a férfias komolyság, és határozottság is hiányozhat belőlem, mert a szüleim még gyerekkoromban elváltak, anyummal maradtam. Gyakran viccelődök velük, de valóban, inkább a jóindulat érződik még ebből is. Nagyon nehéz felkelteni az érdeklődésüket, ha sikerül is, akkor is csak a baráti kötődést érzem bennük. Ha meg megkérdezem mi a hiba, nem osztják meg velem, mert a legtöbbször sajnálnak, de lehet, hogy ez a probléma sokszor.

Mégegyszer köszönöm mindenki tanácsát, a jövőben megpróbálok erre jobban ügyelni. Ha valaki tudna még tanácsot, vagy bármi mást mondani, azoknak is várom a válaszát! :)

2015. márc. 21. 01:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyha FB-on megkeresnek téged lányok, miért nem foglalkozol azokkal? Azt értem, hogy nem jönnek be külsőre, de attól még találkozhatnál és összebarátkozhatnál velük. Honnan tudod hogy nincs egy barátnőjük, aki még tetszene is neked? Ráadásul a legtöbb lány olyan, hogy ha egy barátnője folyton áradozik egy srácról, akkor előbb-utóbb neki is megfordul a fejében, hogy lehet hogy nem is rossz pasi. Szóval forgolódj olyan nők közelében, akiknek bejössz, és rajtuk keresztül majd lesz párod is. ;)
2015. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha egy aprócska dolog lenne bennük, ami megfogna, higyjétek el, találkoznék velük. Viszont tényleg olyan lányok, akiket őszintén nem szeretnék bántani, de teljesen reménytelenek. Vidéki (főként roma lányok) találnak meg, akiknek néhol erősebb a bajszuk, mint nekem. Valószínűleg megtalált egy valaki, aki után ragályosan jött a többi. Most már tiltom őket, és nem jelölök vissza, ha látom, hogy kik ők. Én fővárosi srácként tényleg egy olyan párt szeretnék magamnak, aki hasonló kultúrában, és környezetben él, nem pedig egy putriban élő egyszerű valaki. Mostanra már tényleg nincsenek komoly elvárásaim, csak egy olyan lány, aki szép, és viszonylag intelligens.. bár utóbbitól már ettől is el tudnék tekinteni, csak akkor legalább egy kedves, jóindulatú, és hűséges lány legyen..
2015. márc. 21. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!