Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha 15 éves létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha 15 éves létemre inkább sportolok és barátaimmal vagyok, mint hogy csajozzak és bulikba, piálni járjak? (Nem vagyok csúnya! Általában tetszem a lányoknak de a legszebbeknek annyira nem! )

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Töltsd csak ki az ifjúkorod! A többire meg ráérsz még!
2013. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bino ***** válasza:
Szerintem nem gáz, az annál inkább, hogy a mai gyerekek már 10évesen tudjàk mi az a f@rok/pu.ci
2013. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hehe! :D


"Általában tetszem a lányoknak de a legszebbeknek annyira nem!"


Nem kispályás a srác! :D


A kérdésre!


Helyes! Mozogj, sportolj, beszélgess, barátkozz! Az csakis a javadra szolgálhat!

2013. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem miért lenne gáz...rá érsz még nem kell sehova sietni :)
2013. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem se az. 14/l.
2013. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, sőt igazából minden veled egykorúnak ezt kellene csinálnia. Én is ezt csináltam, inkább sportoltam, haverokkal hülyéskedtünk, nem volt ivászat. Igaz akkor már érdekeltek a nők, de még nem éreztem hogy túlságosan komolyak lennének, ezért is nem volt még akkor kapcsolatom sem, meg nem is akartam még.

Én 17-18 éves koromban kezdtem el másképp élni az életem, akkor elkezdtem bulizgatni, megismerkedtem egy szép lánnyal akivel összejöttünk, sajnos nem volt belőle hosszú kapcsolat, de jó volt az. Most 24 évesen, van párom 1 éve vagyunk együtt, hamarosan összeköltözés, néha eljárok vagy eljárunk bulizni is, közbe dolgozok is, szüleimnek segítek, meg néha ha úgy van még a régi haverokkal összeülünk kicsit ökörködni. Én nem bántam meg hogy azt az utat választottam amit te, mert azt amit akkor csinálhattam volna azt most csinálom, és semmiről nem maradtam le szinte.

2013. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenki azt csinál amit akar. Valaki tönkreteszi magát, valaki építi. Azonban jó látni, hogy egyre több normálisabb tag van! :)


17F

2013. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Ezzel kéne töltenie az idejét a többi veled egykorúnak is, legyen az lány vagy fiú. Én is ezt tettem 19 éves koromig, most 22 vagyok és 3,5 éve van barátom. 22L
2013. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Ráérsz.
2013. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

15 évesen hol csajoznál?

A discoba 14-20 éves lányok járnak. Na most te a 14-15 éveseknél lehetsz esélyes.

2013. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!