Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret vagy csak azért mondja mert egyedül van?

Figyelt kérdés

Elég sokáig együtt voltam az exemmel kb. 6 évig. Tavaly szeptemberben szakítottam vele mert nagyon féltékeny volt és meg is csalt stb.. Egész jóban maradtunk nekem azóta volt is másik kapcsolatom de nem tartott sokáig neki viszont nem volt.

Mostanában elég sűrűn találkozunk. Valamelyik nap azt mondta,hogy még mindig nagyon szeret és vissza szeretne kapni én voltam a mindene és sajnálja amik történtek..

Fogalmam sincs mit gondoljak picit összezavart.

Ő 25 éves


23/L



2015. márc. 21. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs szex...
2015. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A maga módján biztos szeret, de erre te már egyszer nemet mondtál, úgyhogy nem értem, mért dilemmázol ezen... Keress olyan férfit, aki megbecsül, ne az ex-szel foglalkozz.
2015. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:

Semmi értelme exekkel erőlködni, ami nem ment az valszeg ezután sem fog. Ha talált volna magának ennyi idő alatt egy értelmes nőt jó eséllyel nem érdekelnéd már, de ugye nem jött össze neki, egyedül van kezdi unni, gondolom a szex is hiányzik és könnyebb a biztos, megszokotthoz visszanyúlni, mint valami újba energiát fektetni. Én így látom.

28F

2015. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő azért mondja, hogy szeret, mert hiányzol neki, de amikor ott voltál, nem szeretett annyira. Ez így szokott lenni. Nem téged szeret, csak rossz érzése van, amiért ki lett téve. Elég korán megismerted, 17 éves korodban, jobb is, ha más után nézel, túl fiatalok voltatok még egy állandó kapcsolathoz, és egyikőtök sem volt szerelmes, ahogy ebből a pár sorból kiolvasom.
2015. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!