Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e olyan életkor, amikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan életkor, amikortól - ha akkor egyedül él - egy nőnek már nem igazán marad esélye normális kapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés

Persze a válasz rögtön az, hogy nem, ilyen kor nincs, hiszen a szerelem kortalan, bármikor összejöhetsz az életed párjával.


Mégis: én úgy látom, hogy az a nő, aki mondjuk 35 éves korában egyedül él - és nem feltétlenül azért, mert karrierista, hanem mert hosszabb kapcsolata véget ért - már csak nem elvárható kompromisszumok mellett tud társat találni - a saját korosztályában azért a párkapcsolatra alkalmas férfiak már foglaltak, akinek 35-40 évesen nincs állandó kapcsolata, ott vagy valamilyen probléma van, vagy inkább a huszonéveseket keresi. Vagy nem jól látom?



2015. márc. 2. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
35-40 éves kor felett a nők már jelentősen nehezebben esnek teherbe, illetve csökken az egészséges magzat születésének az esélye is. Ez azért elég fontos tényező egy komoly kapcsolatban, így igaz, hogy kompromisszumokkal találhat csak társat. Na meg azért szingli, 35-40-es pasikból sincs túl sok, nem nagyon van miből válogatni.
2015. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nincs bizony ilyen életkor.

Azonban azok alapján,amit leírtál,nagyon felszínesnek tűnsz meg kell hagyni.Mert nem is ismered azokat az embereket,tőled idézek "akinek 35-40 évesen nincs állandó kapcsolata, ott vagy valamilyen probléma van",honnan tudod,hogy ott probléma van,ha nem is ismered őket?

A másik,hogy még ha van is valamilyen probléma,azt is lehet,hogy meg tudnátok oldani közösen,és máris nem lenne az a probléma.

A másik ez a kijelentés is érdekes,"a párkapcsolatra alkalmas férfiak már foglaltak". És ezt ki mondja meg?Mindegyik foglalt valóban,vagy csak Te nem veszed észre őket?És egyáltalán ki mondja meg,hogy kik az alkalmasok,vagy kik nem?Milyen szempontok alapján?

Ezeken szerintem érdemes lenne elgondolkozni...

2015. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyet kell hogy értsek.....de az is tény, hogy többnyire nem sokat tesznek azért, hogy ez ne így legyen.

Az "elvárható kompromisszum"....ezen még most is mosolygok. Nem véletlenül nem találnak társat maguk mellé, mert mindegyiknek van néhány olyan tulajdonsága amitől értelmes férfi nyomban hátat fordít....hiába hívják fel többen is erre a figyelmüket mégsem változtatnak rajta....mondván a másik fél majd úgyis elfogadja olyannak amilyen.

A Tény az, hogy mi férfiak vizuális típusok vagyunk, ha valami nem tetszik a szemünknek arra nem gerjedünk....és ahogyan öregszünk, annál válogatósabbak leszünk. :)

37F

2015. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Kortól függetlenül nőknek tipikusan azt kell megérteniük, hogy könnyed kapcsolatra sikeresebb férfiaknak is kívánatosak, mint amilyenek őket hosszabb távon is megbecsülnék, férfit viszont pont az készteti megállapodásra, hogy így kaphat hozzámérten legjobb minőségű nőt.
2015. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy más is írta: általánosítasz. Minden mondatoddal. Így beskatulyázol nőt, férfit, és bármi légy is: magadat.


35 fölött voltam, mikor összetalálkoztam a jelenlegi párommal. Előtte hosszú évekig voltam egyedül. Mert vártam és nem voltam hajlandó megalkudni és kompromisszumot kötni.


Ja igen: nem, ilyen kor nincs, hiszen a szerelem kortalan, bármikor összejöhetsz az élted párjával. ,D

2015. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!