Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szeretek egy fiut akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretek egy fiut akkor hogy viselkedjek vele kozombosen?

Figyelt kérdés

Nagyon imadom ot, de mivel nem nagyon foglalkozik ezzel, ezert kozombosen kell viselkednem vele, hogy kihozzam belole a "vadaszosztont".

Hogy csinaljam ezt?

Hallottam mar tobb lanytol es fiutol is, hogy a lany total belevolt bolondulva a sracba, a srac meg csak kihasznalta a lany szeretetet, es miutan a lany szemeben kozombosse valt a fiu, elojott a vadaszoszton.

Na en is ezt akarom elerni.

Akinek van ezugyben otlete vagy tanacsa akkor legyszives segitsen.

Privatot is lehet irni:)

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat:)



2015. márc. 22. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajjajj, én is milyen sokáig azt hittem, hogy nem szabad kimutatni az érzéseket a fiúk felé, meg elérhetetlennek kell látszani... hát meg is lett az eredménye. 21 éves koromig nem volt senkim.

Szóval nem kell közömbösnek látszanod, az teljesen rendben van, ha barátságos és kedves vagy vele. Mosolyogj sokat. A vadászösztön inkább akkor jön elő a fiúkból, ha azt látják, hogy van esélyük a lánynál, de nekik is kell tenniük azért, hogy megkaphassák. Szóval legyél barátságos, de ne nyomulj rá.

2015. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hiaba vagyok vele az...
2015. márc. 22. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalt pasiként az mondom, hogy gyerekes ha közömbösen viselkedsz vele. Adj neki visszajelzéseket, biztasd! Persze csak ha szeretnéd, hogy közelebbi ismeretségetek legyen.
2015. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem érdekled az illetőt,akkor bizony nem fogod semmiféle praktikával,taktikával meghódítani őt!Egyszerűen légy önmagad,lehetsz vele kedves,mosolyoghatsz rá,akár ki is mutathatod felé,mit érzel.Ha azután is lesz..ja az érzéseidet,el kell fogadnod a tényeket.Nem kell a színjáték,csak kerüld el,hogy ne fájjon!Előbb-utóbb belátod majd,hogy kár erőltetni,és beletörődsz a dologba.Nem kaphatunk meg mindig mindent,amire vágyunk.Ha valamit megtanultam,hát ezt nagyon...
2015. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mi mar egyszer egyutt voltunk..csak na..ahj bonyolult ez:(
2015. márc. 22. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!