Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratomnak meghalt az apukaja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratomnak meghalt az apukaja, hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Baratomnak tegnap meghalt az apukaja. Mas varosban lakunk,smsben irta meg. Reszvetet kivantam neki,estefele megkerdeztem hogy van,kicsit smseztunk,megkerdeztem mikor lesz a temetes,holnap,arra majd megyek,de nem tudom hogy ma kellene-e neki valamit irnom es ha igen mit,vagy felhivnom hogy hogy van? Ma még nem beszeltunk. Vagy inkabb hagyjam,lehet hogy nem szeretne beszelni senkivel? Nem voltam még ilyen helyzetben,nem tudom hogy kell viszonyulni.
2015. febr. 8. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és beszélgess vele, legyél mellette.
2015. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez nehéz. Én valószínűleg inkább hagynám, úgyse tudna vidáman hozzáállni semmihez. Maximum alkalomadtán küldenék 1-1 sms-t napközben és estefelé, amik kicsit növelik az önbizalmát/hangulatát a páromnak, hogy mellette vagyok, nagyon szeretem, akármi, hogy ne csússzon szét teljesen.
2015. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ó, ez nehéz.


De szerintem írhatsz neki, hogy ha szüksége van rád, keressen nyugodtan bármikor, mert mellette vagy, gondolsz rá.


Így nyitottál is felé, de nem erőlteted, hanem rábízod, hogy akar-e most beszélgetni. Nagyon tapintatos vagy, hogy ezek eszedbe jutottak!

2015. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont hogy szerintem mellette kéne lenned most és támogatnod a nehéz pillanatban...

Azért érdekes tegnap halt meg (szombaton) és holnap már hétfőn temetik is. Gyorsan elintézték a temetést...

2015. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel őt!
2015. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Semmit... Éreztesd, hogy mellette vagy, és fordulhat hozzád, de Te semmilyen formában ne emlékeztesd erre... Éppen elg rossz neki, nem kell akkor is az arcába nyomni, amikor éppen nem gondol rá...
2015. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Estere felhivnom,h ne rogton,adok egy kis idot neki h ne zavarjam,de ha este felhivom mit mondjak neki,h hogy van?
2015. febr. 8. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez embertôl függ.

Van aki ilyenkor inkább elvonul, és nem beszél senkivel. Van akin segít a beszélgetés.

Te ismered a barátodat, biztos tudod, hogy ô hogy van vele.

2015. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én voltam már ilyen helyzetben és jót tett,hívd csak fel nyugodtan.
2015. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!