Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Biszexuális! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális! Szerintetek megkockáztassak egy érzelmi kapcsolatot vele vagy maradjak a legjobb barátja? 25L

Figyelt kérdés
Három éve van egy biszexuális fiú barátom. Az első perctől kezdve tudom róla a szexuális beállítottságát, őszinte velem mindenben. Engem ez nem zavar. Nagyon jó barátok vagyunk, minden élményt, tervet és titkot megosztunk egymással. Olyan srác akiről minden lány álmodik, helyes, igényes, divatos, őszinte, mély érzésű és okos. Az utóbbi időben baráti kapcsoltunk elmélyült. Tudom, hogy szexuálisan maximálisan nem tudom őt kielégíteni, és azt is, hogy ez később feszültséghez vezethet, főleg ha elfojtja a szexuális vágyait, de úgy érzem ezt is meg tudjuk majd beszélni, mint eddig mindent, tisztában vagyok a saját korlátaimmal, ezért azt is el tudom fogadni, hogy a homoszexuális vágyait máshol, mással élje majd meg.

2015. márc. 22. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem kicsit fura a felfogásod. Mármint a hűséghez semmi köze nincs annak, hogy fiúkkal is tud(na) kapcsolatot létesíteni.


Ha elfogadtad, márpedig úgy tűnik, igen, és szerelmesek vagytok egymásba, akkor járjatok. Ha ő valóban szerelmes beléd, akkor nem fog félremenni, csak attól, hogy akár fiúval is lehetne. Gondolj bele, te is lehetnél más pasival is ennyi erővel, de ha szerelmes vagy, csak őrá vágysz, nem? A biszexuálisok ezzel ugyanígy vannak. Ahogy a homoszexuálisok is.


Szóval ne agyalj ezen ennyit! :)

2015. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Tudom, hogy szeret és hűséges, de van olyan igénye szexuálisan amit én nem tudok neki megadni és ez mint hiány előbb-utóbb jelentkezni fog nála.
2015. márc. 22. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod maximálisan kielégíteni a szexuális vágyait, az azért van, mert rossz vagy az ágyban, nem azért, mert ő biszexuális.
2015. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom maximálisan kielégíteni, mert a barátom imád szopni, nekem meg nincs farkam!
2015. márc. 24. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nőkön is van szopogatható terület... ;D


Ez az egész nem attól függ, hogy biszex-e vagy sem. Egy hetero párnál is adódhatnak olyan dolgok az ágyban, amiket az egyik fél nem tud/akar bevállalni, bár a másik szeretné. Ha valóba szeretik és becsülik egymást, akkor ennek bele kell férnie.

2015. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, nem vagyok férfi, de biszexuálisként hadd mondjam el, hogy egy biszex nem akar egyszerre kettőt. Nem kell egyszerre mindkét nem ahhoz, hogy boldog legyen. Azért biszex, mert vagy ez, vagy az. Ha teljesen összepasszoltok, akkor hidd el, nem fog neki kelleni más.

Gondolj arra, hogy ha heteró lenne, akkor sem éreznéd rosszul magad azért, mert szőke a hajad, de a barátodnak bejönnek a barnák is.

Ha csak ez tart vissza, nyugodtan próbálkozz.

Aki biszexuálisként hűtlen, az homo- vagy heteroszexuálisan is az lenne, ne görcsölj ezen.

2015. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!