Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit mondjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak neki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem és ezt el akartam neki mondani, csak éppen akkor összejött valakivel ://

Ekkor azt gondoltam, hogy csak nem lesznek együtt örökké, majd szépen lassan elfelejtettem és továbbléptem. Pár napja rá akartam írni egy csajra és éppen akkor mondta a lány barátja, hogy szakítottak és hirtelen előjött ez az egész belőlem. Elkezdtem beszélgetni a lánnyal, aki megváltoztatta a profilképét és egy olyan számról tett ki mellé linket, amiben én szólózok. Megkérdeztem tőle, hogy mért pont ezt rakta ki, mert nekem például régen nem tetszett, erre azt írta, hogy mert neki tetszik, majd én azt, hogy most már nekem is. Ő meg megkérdezte, hogy nem ő tetszik-e nekem. Én pedig írtam neki, hogy de. Viszont szerintem azt hiszi, hogy hülyéskedtem.

A lényeg az, hogy tiszta vizet szeretnék önteni a pohárba és pénteken, amikor találkozok vele kitálalni, de nem tudom, hogy hogyan tegyem ezt.

Tudnátok segíteni?



2015. márc. 23. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélj vele
2015. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen rugózni. Beszélgess vele mindenről, akár az időjárásról, vagy bármiről, csak ne hozakodj elő az ilyen "szeretlek" hülyeségekkel. Ezzel csak rálőcsölnéd a problémát, és megfutamodna, hisz éppúgy nem tud a helyzettel mit kezdeni, mint te. Csak lássa, hogy szívesen töltöd vele az idődet, aztán a többi már adja magát. Hisz a szobája magányában ő is azon fog tipródni, hogy vajon gondolsz-e rá, hogy tetszik-e neked, hogy akarsz-e tőle többet, mint barátság. És ezek az ábrándba fúló tipródások hozzák majd egyre közelebb hozzád.
2015. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. szerintem az kivehető a szövegből, hogy pontosan azt szeretném csinálni
2015. márc. 23. 17:05
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Köszi :) Csak az a baj, hogy nem szeretném magam túlságosan a barát zónába beásni ://
2015. márc. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!