Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, hogy erezze, hogy nem fog elvesziteni? Erdemes belemenni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Megprobalom rovidre fogni:


Volt itt egy cserediak, es nagyon kozel kerultunk, de mindketten tudtuk, hogy mindjart elmegy ugyhogy maradt egy nagyon szoros baratsag.


-sokat beszelgetunk miota elment, mennyire hianyzunk egymasnak stb. kozben ossze jott valakivel, es most szakitott vele, azota ugy tunik, mintha tobbet szeretne egy baratsagnal.


Elmondta, hogy mennyire egyedul van stb. itt egy par reszlet:


` I really need someone but i feel like there's no one

And i can't stop crying

And i get selfharming thoughts and it scares the shit outta me

And i am all alone again `


Mit valaszoljak neki ? Ha azzal jovok, en mindig itt leszek mint legjobb baratod, azzal en is lerombolom az eselyt meg ot is megsertem ha nem erre vart. ha meg ilyen ill be always there for you szoveggel jovok, es nincs is semmi parkapcsolat koztunk, az meg megint fura. Valami jo valasz a 2 kozott ?


En 19/F o 16/L


2015. márc. 3. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Csajozni úgy kell, ahogy D. Nagy Lajos énekelné: közeli helyeken... :D
2015. márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiatal még, előtte az egész élet. Mondd neki ezt, más nem kell.
2015. márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkabb az utobbi:)

En is voltam ilyen helyzetben es a legjobb haverom mondta nekem hogy mindig mellettem lesz barmi legyen es hogy csodalatos lany vagyok es nem erdemel meg az a fiu aki miatt sirok, mert egy ilyen lanynak nem szabad sirnia es kuldott egy vicces kepet:)) egybol jobb kedvem lett es iszonyatosan jol esett/esik, hogy tudom szamithatokra meg a tavolsag ellenere is.

2015. márc. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de azert nem akarom kiabranditani :D de amugy ezt mar mondtam neki, hogy meg csak 16 eves stb.

Mar 1 eve, hogy itt volt, azota rengeteg csaj megfordult korulottem, de annyira meg soha sem tetszett, szerettem, eggyeztem ki senkivel mint vele.

Persze mind hiaba, ha a vilag masik felen el..

2015. márc. 3. 01:39
 5/6 anonim ***** válasza:

"I'll fuck the living shit out of you, filthy whore."

Ha ettől nem indul be, akkor semmitől.

2015. márc. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A világ másik fele mégsem a világ vége :)

Akár össze is jöhettek.. kimehetsz tanulni, dolgozni, jöhet ő is. Ha nagyon akarja két ember akkor összejöhetnek a dolgok.. Nem feltétlenül könnyen.. de akár lehet is belőle vmi.

2015. márc. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!