Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a barátom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a barátom legjobb barátjának?

Figyelt kérdés

Mellesleg ez a fiú az én legjobb barátom is.Nagyon sokat hülyülünk,szivatjuk egymást,sokszor perverzen is de nem lépjük túl a határokat és a barátom is jelen van,ő is ilyen.Mindig aztmondja csúnya vagyok,nem jó csaj meg ilyenek,de sokszor észreveszem hogy bámul,és elég furcsákat mond néha,van hogy teljesen férreérthető,de nem szeretném férreérteni.

Régen volt vele valami kis románc,de jópár éve ezelőtt volt,már senki sem emlékszik rá,inkább kavarás volt.

Nem tudom mivan és mit tegyek.Nem szeretném ha ő máshogy nézne rám..



2015. márc. 23. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor viselkedj ugy mint egy parkapcsolatban elo no, kedves.
2015. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy viselkedek,kedves.

Nem hinném,hogy tennék bármi olyat is ami nem helyénvaló.Mindennél jobban szeretem a párom, a fiú a legjobb barátunk, csak nem tudom eldönteni,hogy érez-e többet vagy nem.Semmi provokáló dolgot nem mutatok irányába,és máséba sem, az hogy sokat viccelődünk mindenfélével nem hinném,hogy azt jelenti,hogy csúnyán viselkedek. :)

2015. márc. 23. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az első mondja! Viselkedj rendes lány módjára, ne add alá a lovat, viselkedj vele visszafogottan, az esetleges kétértelmű megnyilvánulásokról ne vegyél tudomást, vagy egyértelműen utasítsd el, ahogy meg az esetleges közeledését is. Ennyi.
2015. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!