Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom a multheten szakitot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom a multheten szakitott velem azzal az indokkal, hogy nyaron a ket legjobb baratjanak csaptam a szelet egy fesztivalon, ahol o is ott volt. De nem tortent semmi, nekem nem hisz, a baratainak igen?!

Figyelt kérdés

elvileg multheten tudta meg, amikor szakitott velem aznap. Mar mindent megprobaltam beszelni vele, a barataival, talalkozni, de semmi. Nem hisz nekem! Majdnem 2 eves kapcsolatot igy tonkretenni, azota bevagyok fordulva. Nem tudom mar mit tehetnek. A baratai azt mondtak megtortent,pedig nem!! 1. Ha meg is tortent volna, a nyaron tortent, ezt felhozni?? 2. Ez ok egy szakitasra?

Sirt mikor eldobott es mondta hogy szeret. Akkor mi?

Elotte levo napokon veszekedtunk egy csaj miatt, mert feltunoen elvoltak! Ja es osztalytarsak vagyunk! 18 L


2013. nov. 19. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kamu duma. El akarta játszani az áldozatot, hogy nyugodt szívvel mehessen egy másik lányhoz. Ezzel nem tudsz sajnos mit kezdeni. És jobb is, ha elengeded.
2013. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnálom h ilyen gerinctelen barátod volt. egyetértek az elsővel..annyi nem volt benne h eléd álljon és megmondja a valódi okát.
2013. nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valld be hogy leszoptad őket...
2013. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!