Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben az esetben a szavak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben a szavak ellentmondanak a tetteknek?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy nincsenek érzelmek egyikünk részéről sem. Én pontot tettem a végére és szakítottam. Viszont ő heti rendszerességgel megkeres még és érdeklődik, lájkolgat, felhoz kettőnkkel kapcsolatos régi dolgokat, féltékenykedik, ha megtudja, hogy randizok. Az érem másik oldala: Folyamatosan azt látom, hogy facen új szebbnél szebb lányok lesznek az ismerősei és instagramon is követ elég sokat.


Ha nem szeret, miért keres? Barátkozni akar? Mire fel az érdeklődés, kíváncsiság, számonkérés? Érezhet valamit? Amíg együtt voltunk nem éreztem, hogy szeret...sőt már az elején szó esett róla, hogy nincsenek érzelmek. Viszont voltak olyan pillanatok és gesztusok amik nem ezt bizonyítják. Szerintetek? 24/L



2015. márc. 24. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudott megbékélni a gondolattal, hogy már nincs szükséged rá. Te is túl sokat foglalkozol vele, ha ennyi mindent tudsz róla.
2015. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lettek volna valódi érzelmek, most együtt lennétek. Pont.
2015. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmeket máshol keresi, de a testedet birtokolni akarja. Hisz megvolt neki, és amit birtokolt az ember, arról nehezen mond le.
2015. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, sokat segítettél. Lehetséges, hogy így van.
2015. márc. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!