Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gyks lányokra jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyks lányokra jellemző, hogy egy mondatukon belül is ellentmondanak a saját állításuknak, ilyen ronda pasis kérdésnél?

Figyelt kérdés
Annyira akarnak valamilyen gyors és frappáns,ill. olyan választ böfögni a ronda kérdezőnek, amely azt taglalja, hogy a ronda pasi a jó pasi, hogy közben belegabalyodnak a mondandójukba. El akarják hitetni, hogy nekik csakis a ronda pasi a jó pasi. Aztán leírják mindig a szlogent (vagy 1000 ilyen választ láttam már itt), hogy nekik nem tetszett férjük, a barátnők is ellenezték, de megtetszett a személyiségük és összejöttek vele. Leírják, hogy az én barátom nem jóképű, le akar róla minden barátnő beszélni, nekem sem tetszik mint férfi, de szerintem jóképű, mert rendes és kedves. Ilyenek vagy még nagyobb badarságok vannak itt. De lehetne itt más kérdésre is menni, ott is vagy 500 szor megfigyeltem már, hogy egy kommentbe vagy akár 1 kérdésben is 180 fokos fordulattal válaszolnak. Utána meg nem győznek buta érvekkel válaszolni, hogy kihúzzák magukat.
2014. jan. 4. 10:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
gratulálok, ha megfigyelted... de ebbe hol a kérdés?
2014. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ott, hogy ezt más is megfigyelte-e már itt?
2014. jan. 4. 10:21
 3/18 anonim ***** válasza:
van 1-2, de nem lehet általánosítani
2014. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem figyeltem meg, mert nem olvasok ilyen kommenteket.
2014. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

És hol van az ellentmondás a példáidban?

Ha azt mondja valaki, hogy optikailag nem szép az illető, de neki mégis tetszik a belső értékei miatt, azt én nem gondolnám, ellentmondásnak!


Azzal viszont rendszeresen találkozok, hogy a válaszolók nagy része irreálisan erkölcsös és nem képes elviselni egy hazugságot, egy megcsalást, azonnal elköltözne az első kihágás után, amit a párja elkövetett ellene (mindegy hova...), ha egy fiatalabb lányra/fiúra néz valaki, akkor az már egyértelműen pedofil és így tovább!

2014. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mondom, mint az 5-ös. Ez az oldal egy apácazárda/kolostor, itt szinte mindenki szent! A valósághoz gyakran semmi köze ennek az oldalnak. Olyan dolgokat látni nap mint nap, hogy szinte hihetetlen és mégis megbocsájtanak a másiknak! Hány olyan eset van, hogy valamelyik félnek akár több szeretője is van egyszerre, hogy bántalmazza/szidalmazza a másikat, hogy árt neki-és eközben kívülről senki meg nem mondaná róluk!

Hasonló az oldal valósághoz való hozzáállása, mint a filmeknek!

2014. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem a francokat nem:D

Ezer ilyen komment van, jól látja a kérdező.

Ehhez hasonló szokott lenni a farok méret:)

A szitu szerint az előző barátnak 20+ centi volt, de nagyon szar volt, mert nem tudta használni, a mostaninak viszont nincs csak egy 10 centis, de isteni vele a szex.

Vagy a pénzügy, na az is ugyan ez csak gazdag meg szegény barát.

Vagy amikor egymást akarják lefőzni és akkor már azon veszekednek, h kinek nagyobb semmirekellő a barátja:D

2014. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Azzal viszont rendszeresen találkozok, hogy a válaszolók nagy része irreálisan erkölcsös és nem képes elviselni egy hazugságot, egy megcsalást, azonnal elköltözne az első kihágás után, amit a párja elkövetett ellene (mindegy hova...)"


Az mióta irreálisan erkölcsös, ha egy ember nem hagyja hogy a másik megalázza újra (megcsalás), hanem szakít azzal aki ilyet tett vele? Mert ugye aki egyszer megteszi, az nagy valószínűséggel újra meg fogja tenni...


Ezért senkit nem lehet hibáztatni, és ráfogni hogy , irreálisan erkölcsös, vagy apácazárdából jött meg ilyenek.


Aki meg hazudik szintén nem lehet megbízni... Akkor mi értelme lenne vele maradni?


Mert normális, magát kicsit is becsülő ember ilyesmiket nem bocsát meg....


Egyébként előfordul hogy valaki ellentmondásba veri magát, de persze csak akkor ha nem csak itt, de az életben is egymás után gyártja a hazugságokat.


Vagy unatkozik, és nincs jobb dolga mint kamu válaszokat írni... Vagy vigasztalja kicsit az itt nyávogó szenvedő alanyokat. De mivel csak kifogás van mindenre, előbb utóbb megunja az illető, és megírja az igazi véleményét, ami ellentétben áll az addigiakkal....

2014. jan. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a megfelelő kifejezést használtam az "irreális erkölcs" megfogalmazásakor, de nagyjából kifejezi, hogy mire is gondoltam!

Amikor a legkisebb kihágásra is jönnek a válaszok, hogy hagyd ott, költözz el, vállj el, ne szólj hozzá többet, stb...

Nos az élet nem így működik!

Ha szeretem, meg tudok bocsájtani, akár többször is!

Ha nincs hová, nem tudok elköltözöni, mert NINCS HOVÁ!

A válás nem feltétlenűl a legjobb megoldás, meg is lehet javítani a dolgokat, ha mindkét fél úgy akarja, de ezt kívülről, három soros, egyoldalú(!) elbeszélésből nehéz kideríteni egy kívülállónak!

És végül, ha valaki feltesz itt egy kérdést, akkor többnyire választ vár és nem vígaszt! Tehát nem fogom azt válaszolni neki, amit hallani akar, hanem ami az én véleméynem szerint a legjobb és a legkivitelezhetőbb megoldás lenne.

Hányszor megfogalmazódik a kérdés bennem amikor egy "érdekesen felőltözött" embert látok az utcán. -Ennek nincsenek barátai?- Hiszen a barátok (vagy esetünkben itt a válaszolók) azért vannak, hogy segítsék a másikat és pl. szóljanak neki, hogy -nem kellene ezeket a ruhákat összepárosítanod, mert nem áll jól neked!-


Ha vígaszt akarok nyújtani, akkor talán elkendőzöm előle a kiutat a problémájából!

A kérdezőn múlik, hogy elég intelligens-e ahhoz, hogy kiválassza a megfelelő segítséget és elég erős-e ahhoz, hogy véghez is vigye!

2014. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Aki pl egy megcsalást megbocsát az kb papucs kategória számomra. Nálam azon nincs mit megjavítani, mert ez árulás...nincs tovább innentől a kapcsolat.


Ha szeretett volna, nem csalt volna meg alapon.


Nem attól szeretek valakit, hogy mint egy hülye idióta, mindent megbocsátok, és hagyom hogy hülyére vegyenek, megalázzanak...stb...


Nincs hová menni? Én akár a híd alá is mennék egy ilyen pasitól...ha nem lenne más megoldás.


Amúgy meg nem kell olyan kiszolgáltatott helyzetbe hozni magát senkinek, hogy el tudják küldeni otthonról. hogy ne legyen hova menni...


pl a házam az enyém. a férjemnek semmi köze hozzá. házasság előtt szerzett vagyon. ha bármi olyan történik, aki elmegy, az ő lesz. akár zárcserével, cuccai kirakásával.

2014. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!