Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ajándékötletek? Milyen ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötletek? Milyen ajándékot lehetne adni fél évre egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Párnát,bögrét,képeket már kapott. Főzni nem fogok,mert inkább hot-dogot. Ezeken kívül mit lehetne adni egy fiúnak?

2015. márc. 25. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy szép estét kettesben. :) Részemről olyan feleslegesnek tartom a fél éves évfordulók megünneplését. Persze ha ti szeretitek, csináljátok, ez csak az én véleményem.

26/F

2015. márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bauxitfőzelék ***** válasza:

Hát én még az éves évforduló ünneplését is, meg főleg az ajándékozást tartom fölöslegesnek. - Többek között pont az ilyen görcsölés miatt. Ez meg csak az én véleményem.

28/F

2015. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Chone ***** válasza:
Herpeszt
2015. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél évre? Semmit.
2015. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Félévre semmit...de ez csak az én véleményem. Amúgy mi 1evre se vettünk egymásnak semmit csak kettesbe töltöttük el a napot.

Másik meg az hogy neked kell ismerned őt nem nekünk. Ennyi idő alatt már tudhatnád hogy mit szeret. Vagy gazdasági mostanába szeretne venni magának valamit akkor előzd meg. Ha meg te se ismered hogy várod hogy egy idegen tud olyat mondani ami jó lenne neki?

2015. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy hogyha mostanába *

Bocs elírtam

2015. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!