Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Testvérem barátnőjének középis...

Testvérem barátnőjének középiskolai ballagására ajándékötletek? Szüleimmel együtt adjuk az ajándékot.

Figyelt kérdés

Tesómtól még külön is kap ajándékot. 18 éves, szakközépben végez, ápolónak tanul, de annyira nem érdekli a szakma, szóval ezzel kapcsolatos ajándéknak nem biztos hogy örülne.

15-20 000 Ft értékben milyen ajándék lenne ideális? Ékszert nem akarunk, mert sok mindenkitől azt fog kapni. Szereti az édességeket, kenceficéket, állatokat, szeret bulizni és öltözködni, tudom ezek általános dolgok, de hirtelen nem jut több dolog eszembe.

Tudom hogy még korai, de már időben elkezdtünk gondolkodni. :)



#ajándék #ballagás #középiskola #ötlet #középiskolai ballagás
2013. febr. 11. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd be egy hosszú hétvégére valahova.
2013. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég ha csak a tesód ad ajándékot tőletek pedig kap valami jelképeset, ballagós macit vagy csokrot,esetleg mindkettőt :)
2013. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát virág az természetes,de vannak virágboltokba ilyen plüss macik amik ballagási ruhába van öltöztetve vagy esetleg van valami felírat a kezébe.Vagy mondjuk Avon utalvány vagy Orfilame ilyesmik jóók.....
2013. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 16. 13:51
 5/5 anonim válasza:
Egy csokor virág mellé kapja meg a pénzt. Ő biztos tudja mire van szüksége. Vagy csak simán elbulizza.
2013. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!