Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nálam sokkal kövérebb lányoknak van pasijuk?

Figyelt kérdés
Nem a személyiségemmel van baj, hisz mindenki cukinak (ami már kicsit lehangoló, kedvesnek, meg viccesnek tart. Az alakom, meg oké, hogy nem tökéletes, de gyakran mondják, hogy szép vagyok. Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

2015. márc. 26. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bocs, nem ismerlek.
2015. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért dicsérgetnek, hogy ne legyél annyira elkeseredve. Biztos túl vékony vagy, egy nőiesen telt lány sokkal vonzóbb egy véznánál.
2015. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok vékony, sőt van feleslegem, de nem olyan sok :D és nem vagyok elkeseredve, sőt általában mosolygok, és én vagyok az, aki felvidítja a környezetét :D
2015. márc. 26. 17:12
 4/18 anonim ***** válasza:

Nálad kövérebb?

Képet de rögtön!

2015. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 fine rice ***** válasza:
100%
Nem minden a külalak. Számomra a "Mi az, hogy a kövéreknek van pasijuk nekem meg nincs?!" és a "Nem a személyiségemmel van a gond." kicsit üti egymást. No offense, de gyerekesen gondolkodsz!
2015. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A személyiségem, és a gondolkodásmódom egyáltalán nincs kapcsolatban egymással. Tudom, hogy nem vagyok egy átlagos lány, de most miért ítéltek el a kérdésem miatt? Azért, mert néha, amikor egyedül ülök itthon, és arra gondolok, hogy nekem miért nincs pasim, és nem értem, hogy hogy van ez s megkérdezem itt, attól én még ugyan az az ember maradok, aki az emberekkel próbál normálisan viselkedni, és amúgy egy pozitív kisugárzású személy.
2015. márc. 26. 17:26
 7/18 fine rice ***** válasza:

Ha valaki gyerekesen gondolkodik, az arra utal, hogy a személyisége még nem elég érett. Ergó kapcsolatban állnak egymással.


Félreértés ne essék én nem ítélkezni akarok feletted, szimplán a kérdésedet válaszoltam meg a saját véleményem szerint. Az éremnek mindíg két oldala van! Lehet, hogy igazad van és a valóságban te egy kedves, életvidám lány vagy, de én csak az olvasottak alapján tudok véleményt alkotni rólad. Számomra ezt az arcodat mutattad meg.


Nem kell rögtön robbanni, ha negatív kritikát kapsz! :)


21/F

2015. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne kövér lányoknak barátja?

Az arcuk lehet szép, lehetnek jótermészetűek. Ők miért érdemelnék még kevésbé hogy legyen partnerük, mint mondjuk te?

Nem csak a szépségideálnak megfelelő emberek találnak párt

2015. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
oké :) ne haragudj, csak már az elején mindenki kiforgatta a szavaimat, s mivel nem tudtam normálisan leírni mit is akarok mondani, így sokan félreértették :/ Lehet, hogy még nem vagyok elég érett, 16 évesen még nem is biztos, hogy ha az vagyok, az egyáltalán jó :) De hogy ne térjek el a kérdésemtől, miért van az, hogy a suliban csak a legvékonyabb, és a legmoletteb lányoknak van pasijuk? :O
2015. márc. 26. 18:12
 10/18 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem csak azok találnak párt, és örülök is, hogy boldogak, meg minden,csak szerintem fira kicsit a sulink :D
2015. márc. 26. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!