Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek küzdjek érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek küzdjek érte?

Figyelt kérdés
Több mint egy évet voltunk együtt a barátnőmmel. De valamit elrontottam amivel elvesztettem a bizalmát de szeret még engem csak így nem megy neki. Most teljesen el vagyok bizonytalanodva mert küzdök de néha az az érzésem hogy nem kellene. Ti lányok ezzel hogy vagytok. Jó ha egy srác ilyen után is küzd értetek? Nem csaltam meg. És soha nem voltam még ennyire szerelmes. 20F

2015. márc. 26. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Többet érsz el azzal ha úgyteszel mintha tudomást se vennél róla. Ha küzdesz érte elönti az önbizalom! Ha úgyteszel mintha nem érdekelne nagyobb esélyed van visszakapni!
2015. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot.

A legtöbb nőért nem is érdemes!

2015. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted,küzdj.
2015. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Játszik veled!
2015. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem több lánynak is megérinti a szívét, ha egy férfi küzd a szerelméért.
2015. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!