Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt akarja, hogy küzdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarja, hogy küzdjek érte! (Lányok válaszát várom inkább) (? )

Figyelt kérdés

Egy lánnyal szeretjük egymást, de azt akarja, hogy küzdjek érte. Fogalmam sincs, hogyan tudnék küzdeni érte, nincs mi ellen küzdeni nem értem, és teljesen összezavart.

Érdekelne más lányok véleménye erről, hogy most akkor mi legyen

Csak normális válaszokat pls.



2014. aug. 16. 13:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a félreértések elkerülése végett, fiú vagyok
2014. aug. 16. 13:02
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd a francba, szerintem ő se tudja miket beszél.
2014. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Talán úgy, ha ő azt mondja hogy nem, te azt mondd igen!

Azt akarja hogy őt akard és ne mást, és hogy ezt mutasd meg neki, küzdj érte! Ne más lány érdekeljen, hanem érte tegyél meg mindent.

Emnyi a lényege a küzdésnek.

2014. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mig nem tud palacsintát sütni addig nem érdemes érte küzdeni, ezt tudom neked tanácsolni.
2014. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De ahogy látom és tapasztaltam, ezt egyik fiú sem tudja.:)
2014. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5-öske de tudjuk, csak már unjuk.
2014. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"De ahogy látom és tapasztaltam, ezt egyik fiú sem tudja.:)"


Ez a küzdés a nők idiótasága. Egy igazán őszinte, kölcsönös kapcsolatban nem kell küzdeni, csak szeretni, kár, hogy manapság a fiatal nők többsége képtelen a szeretetre, pontosabban csak önmagát szereti.

2014. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

lehet hogy túl unalmasnak találja a kapcsolatot nincs benne izgalom

Ha jó a kapcsolat akkor nem kell küzdeni érte szerintem ő se tudja mit beszél ahoz hogy küzdeni kéne a lányért okot kéne adnia a küzdésre teszem azt sokat veszekednie

2014. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyasmi lehet a dologban, hogy nehezen bízik meg egy srácban. Legalábbis magamból kiindulva én erre tudnék gondolni.. Akkor mondanám valakinek, hogy küzdjön értem, ha tényleg nagyon fontos nekem, de még idő kell ahhoz, hogy tényleg 100%-osan bízzak benne/ biztonságban érezzem magam/feloldódjak mellette/ olyan tudjak lenni, amit esetleg ő elvár tőlem egy kapcsolatban, de még nem vagyok rá kész. Küzdés = legyél kitartó és legyél ott neki, hogy érzelmi biztonságba kerüljön.
2014. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Amúgy gondolom arra értette, hogy viselkedj ugy mint a legelején, mintha megakarnád szerezni magadnak. Lehet ez hiányzik neki.
2014. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!