Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, felejtsem el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, felejtsem el vagy küzdjek érte tovább? Ha felejtsem el akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Óvodás korom óta tetszik egy fiú, és soha más nem is tetszett. Ő egy évvel idősebb tőlem, ugyanabba a suliba is járunk, de nem egy szakra. Annyira megőrülök érte, hogy az nem kifejezés. Karácsonyra lerajzoltam és nagyon meg örült neki. Aztán pár alkalommal beszéltünk is a busz állomáson, kicsit kellemetlen is hogy ketten állunk de sosem szólunk egymáshoz, egy hónapja volt az hogy beszéltünk azóta se semmi.. Nem tudom hogy akkor is csak szánalomból beszélhetett velem mert lerajzoltam, vagy azért nem szól azóta sem mert fél..az a helyzet hogy én is félek, túl régóta vagyok belé szerelmes és félek hogy hülyeséget mondok, dadogok, vagy elmegy a hangom... Sokan mondják felejtsem el...DE NEM MEGY!!! Próbáltam, randira hívott egy cuki srác és a találka előtt lemondtam mert nem tudom elfelejteni Őt...olyan furcsán viselkedik a jelenlétemben, de olykor meg úgy érzem kerül..meg őrülök ettől a bizonytalan reménykedéstől....:/ :(
2015. febr. 16. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felejteni. Ha küzdesz, akkor ezek az érzések tovább erősödnek és még jobban szenvednél csak. Ha akar valamit, akkor menjen oda ő hozzád.
2015. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, hogy neki kéne jönnie, de mivan ha tényleg ennyire fél? Felejteni nem fogom tudni soha, ahhoz túl régóta vonzódom iránta..ez majdnem olyan mintha anyámat kéne elfelejteni, nem fogom tudni soha, max úgy teszek mintha nem erdekelne, és hátha akkor észre vesz ha nem keresem a társaságát.,
2015. febr. 16. 22:05
 3/10 anonim válasza:
Próbáld meg elfelejteni. Az ilyen emberért nem érdemes semmit sem tenni. Fiatal vagy még, előtted az egész élet. Ne ezen rágódj! Megannyi fiú lesz még az életedben. Ne azért harcolj, aki a kisujját sem mozdítaná érted!
2015. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Biztos büdös a segged lika és azért nem megy a közeledbe. Mit vártál? Hogy szétteszed neki a lábad, akkor nyertél? Nem így van ez.
2015. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Verd kenőcs halkula ki a fejedből!! Nem ér semmit kenőcs ha sírsz kenőcs miatta .na meg kenőcs ha hozzád se szólt Akkor csillámpónik fölösleges kenőcs egy ilyen pasit kenőcs szeretni kenőcs.
2015. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ha nem lehet az enyém én abba bele halnék, mikor meglátom a suli folyosóján is sírva szaladok a wcbe...elég vicces lehet olyankor, de nem bírom az érzést vissza tartani, lehet hogy nem is tudja mit érzek iránta, de jót gondolhat mikor minden alkalommal bőgve lát... Ha meg csakugyan úgy van hogy nem is tudja mik az érzéseim akkor meg tényleg nem tudom mit csináljak hogy egyértelmű legyen számára?! :'0
2015. febr. 16. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Felenk ezt ugy mondjak, h nema fyereknek apja f@*za se erti a szavat, szoval ne legyel hp es huzzal oda mondani, h erzel vmit iranta, vagy vmi hasonlo sablon shit szoveget, mert sose fogod megtudni, h mi a helyzet. Ha osszejottok, akkor szivathatod ezzel, h olyan nyuszi volt, h meg oda se mert menni hozzad.😆😆😆
2015. febr. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most mar k**vara megerdemelnek vmi gyk pulitzert, vagy vmi elismerest az itteni cseszettjo parkapcsolati tanacsaimert.
2015. febr. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az nem elég egyértelmű, hogy lerajzoltam és azt adtam neki? Ha nekem adott volna fiú rajzot akkor számomra egyértelmű lennének a szándékai....
2015. febr. 17. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:
egy rajz még lehet baráti is, nyíltan mondd meg neki sztem
2015. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!