Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal három hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal három hete járok, és ma mondtam meg neki, hogy biszex vagyok. Azt mondta ez undorító, és kicsit összekaptunk. Mit tegyek? L

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy nem akarom megcsalni ötőt lányokkal vagy ilyesmi, de ő tökre kiakadt. Nagyon rosszul érzem most magam, nekem ez a három hét sokat jelentett nekem, nagyon megszerettem. :(

2015. márc. 26. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán az lehet a baja, hogy így már mindenkire féltékenykedhet mert ugye nem csak fiúkkal nem akar majd szívesen elengedni bulizni.


Te meg ne tegyél semmit mert nem is tudsz.

2015. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, ezért járj inkább velem. És hozhatod a barátnőidet is a közös élvezethez...
2015. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Melyik embertípus vagy? Akit meg lehet észérvekkel győzni vagy aki a szívére hallgat?

Ha az első, menten levezetem, miért és hogyan kéne páros lábbal kirúgnod. Ha a második, tök mindegy, ki mit mondd, nem fogunk meggyőzni arról, hogy menekülnöd kéne.

2015. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsi az értelmetlen fogalmazásért. Mobilról kicsit béna vagyok.
2015. márc. 26. 22:11
 5/14 anonim ***** válasza:

#3!

Miért kéne kirúgnia?

2015. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok fura, de én szeretném tudni, mielőtt járni kezdek valakivel, hogy milyen szexuális beállítottságú.

Félreértések elkerülése végett; abszolút semmi problémám a homoszexuálisokkal, biszexuálisokkal (sőőőt, számos barátom is valamelyik tábort erősíti); viszont én sem szívesen járnék egy biszex fiúval.

Egyszerű indok; túl féltékeny lennék.


Szerintem ezt előbb le kellett volna tisztázni. Sajnos ha ő elutasító a nem heteroszexuálisokkal kapcsolatban, akkor nincs mit tenni. :/

2015. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rosszul választottál. Én pl mindig vágytam egy biszex barátnőre! /F.
2015. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag akkor most a barátod undorítónak tart, azon csodálkozok ha még együtt vagytok, valószínűleg már nem sokáig. Akit ez a dolog zavar az nem fog együtt lenni egy biszex emberrel... ezzel nincs mit tenni.

Én például olyannal nem lennék együtt akinek ez undorító. Elég hülye gondolkodásmódja lehet.

2015. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel ő ilyen határozottan elutasító, sokat nem tudsz tenni. Ennek vége, de hidd el vannak a biszexuálisokkal szemben kevésbé, v egyáltalán nem elutasító emberek!
2015. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy csak váratlanul érte a dolog és majd megbékél vele.Vannak akiknek ez nem nagy dolog, de lehet ő ezt nehezen fogja fel.
2015. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!